https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Lider z Dziećmorowic

Sudety Dziećmorowice zostały pierwszym liderem grupy I piłkarskiej klasy A, gromiąc w Jaczkowie Jokera 5:1. Nie udał się także – po ponad półrocznej przerwie – ponowy debiut MKS-owi Szczawno Zdrój, który uległ Gromowi Witków 0:1.
SONY DSC
Wyniki 1 kolejki piłkarskiej klasy A:
Joker Jaczków – Sudety Dziećmorowice        1:5
MKS Szczawno Zdrój – Grom Witków           0:1
KS Walim – Czarni Wałbrzych           3:3
Wenus Nowice – Włókniarz Głuszyca            2:3
Zieloni Mrowiny – Biały Orzeł Mieroszów     0:4
Cukrownik/Polonia Pszenno – Gwarek Wałbrzych 3:2
Unia Jaroszów – Nysa Kłaczyna         1:0
LKS Wiśniowa – Granit Roztoka        1:1
 
1.         Sudety Dziećmorowice                      1          3          5:1
2.         Biały Orzeł Mieroszów                      1          3          4:0
3.         Włókniarz Głuszyca               1          3          3:2
4.         Cukrownik Pszenno               1          3          3:2
5.         Unia Jaroszów                                   1          3          1:0
6.         Grom Witków                                    1          3          1:0
7.         KS Walim                               1          1          3:3
8.         Czarni Wałbrzych                  1          1          3:3
9.         LKS Wiśniowa                       1          1          1:1
10.       Granit Roztoka                                  1          1          1:1
11.       Gwarek Wałbrzych                1          0          2:3
12.       Wenus Nowice                                  1          0          2:3
13.       MKS Szczawno Zdrój                        1          0          0:1
1.         Nysa Kłaczyna                                   1          0          0:1
15.       Joker Jaczków                                   1          0          1:5
16.       Zieloni Mrowiny                    1          0          0:4
Następna kolejka (17 sierpnia): Czarni – Wenus (11.00), Sudety – Biały Orzeł (17.00), Cukrownik – KS Walim, Zieloni – Gwarek, Grom – Joker, Granit – MKS Szczawno Zdrój, Nysa – Włókniarz, Unia – LKS Wiśniowa.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj