https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Lider z Dziećmorowic

Sudety Dziećmorowice zostały pierwszym liderem grupy I piłkarskiej klasy A, gromiąc w Jaczkowie Jokera 5:1. Nie udał się także – po ponad półrocznej przerwie – ponowy debiut MKS-owi Szczawno Zdrój, który uległ Gromowi Witków 0:1.
SONY DSC
Wyniki 1 kolejki piłkarskiej klasy A:
Joker Jaczków – Sudety Dziećmorowice        1:5
MKS Szczawno Zdrój – Grom Witków           0:1
KS Walim – Czarni Wałbrzych           3:3
Wenus Nowice – Włókniarz Głuszyca            2:3
Zieloni Mrowiny – Biały Orzeł Mieroszów     0:4
Cukrownik/Polonia Pszenno – Gwarek Wałbrzych 3:2
Unia Jaroszów – Nysa Kłaczyna         1:0
LKS Wiśniowa – Granit Roztoka        1:1
 
1.         Sudety Dziećmorowice                      1          3          5:1
2.         Biały Orzeł Mieroszów                      1          3          4:0
3.         Włókniarz Głuszyca               1          3          3:2
4.         Cukrownik Pszenno               1          3          3:2
5.         Unia Jaroszów                                   1          3          1:0
6.         Grom Witków                                    1          3          1:0
7.         KS Walim                               1          1          3:3
8.         Czarni Wałbrzych                  1          1          3:3
9.         LKS Wiśniowa                       1          1          1:1
10.       Granit Roztoka                                  1          1          1:1
11.       Gwarek Wałbrzych                1          0          2:3
12.       Wenus Nowice                                  1          0          2:3
13.       MKS Szczawno Zdrój                        1          0          0:1
1.         Nysa Kłaczyna                                   1          0          0:1
15.       Joker Jaczków                                   1          0          1:5
16.       Zieloni Mrowiny                    1          0          0:4
Następna kolejka (17 sierpnia): Czarni – Wenus (11.00), Sudety – Biały Orzeł (17.00), Cukrownik – KS Walim, Zieloni – Gwarek, Grom – Joker, Granit – MKS Szczawno Zdrój, Nysa – Włókniarz, Unia – LKS Wiśniowa.
(RED)

REKLAMA

Aby kontynuować zaakceptuj korzystanie z plików Cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close