https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zwycięski Zdrój

SONY DSC
Udał się debiut piłkarzom Zdroju Jedlina Zdrój na boiskach piłkarskiej klasy okręgowej. Beniaminek z uzdrowiska pokonał w debiucie Piławiankę 3:1. Zwycięstwo odnotował także Skalnik Czarny Bór, który pokonał 3:2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki, a Victoria Świebodzice nieoczekiwanie przegrała w Złotym Stoku z Unią 1:2.
 
Wyniki 1 kolejki piłkarskiej klasy okręgowej:
Zdrój Jedlina Zdrój – Piławianka Piława Górna 3:1
Skalnik Czarny Bór – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3:2
Unia Złoty Stok – Victoria Świebodzice 2:1
Trojan Lądek Zdrój – LKS Bystrzyca Górna 6:3
Włókniarz Kudowa Zdrój – Piast Nowa Ruda 2:3
Zryw Gola Świdnicka – Polonia-Stal II Świdnica 1:1
Unia Bardo – Nysa Kłodzko 1:2
Karolina Jaworzyna Śląska – Iskra Jaszkowa Dolna 2:2
 
1.         Trojan Lądek Zdrój                1          3          1          6:3
2.         Zdrój Jedlina Zdrój                1          3          1          3:1
3.         Skalnik Czarny Bór                1          3          1          3:2
4.         Piast Nowa Ruda                     1          3          1          3:2
5.         Unia Złoty Stok                      1          3          1          2:1
6.         Nysa Kłodzko                                    1          3          1          2:1
7.         Karolina Jaworzyna Śląska    1          1          0          2:2
8.         Iskra Jaszkowa Dolna                        1          1          0          2:2
9.         Zryw Gola Świdnicka                        1          1          0          1:1
10.       Polonia-Stal II Świdnica          1          1          0          1:1
11.       Włókniarz Kudowa Zdrój      1          0          0          2:3
12.       Zamek Kamieniec Ząbkowicki          1          0          0          2:3
13.       Unia Bardo                             1          0          0          1:2
14.       Victoria Świebodzice             1          0          0          1:2
15.       Piławianka Piława Górna       1          0          0          1:3
16.       LKS Bystrzyca Górna                        1          0          0          3:6
II kolejka: Victoria Świebodzice – Karolina Jaworzyna Śląska (17 sierpnia, godz. 17.00), Iskra Jaszkowa Dolna – Skalnik Czarny Bór, Trojan Lądek Zdrój – Zdrój Jedlina Zdrój, LKS Bystrzyca Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki, Piławianka Piława Górna – Włókniarz Kudowa Zdrój, Gola Świdnicka – Piast Nowa Ruda, Nysa Kłodzko – Unia Złoty Stok, Stal Świdnica – Unia Bardo.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj