https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zapłacili frycowe

Srogiej lekcji beniaminkowi z Jedliny – Zdroju udzielili piłkarze Trojana, którzy w Lądku Zdroju rozbili Zdrój aż 6:1. Wyjazdowej porażki 0:1 doznał także w Jaszkowej Dolnej Skalnik Czarny Bór, za to atut własnego boiska wykorzystała Victoria Świebodzice, pokonując Karolinę Jaworzyna Śląska 2:1.
 
SONY DSC
 
Wyniki 2 kolejki:
Victoria Świebodzice – Karolina Jaworzyna Śląska 2:1
Trojan Lądek Zdrój – Zdrój Jedlina Zdrój 6:1
Iskra Jaszkowa Dolna – Skalnik Czarny Bór 1:0
LKS Bystrzyca Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5:0
Nysa Kłodzko – Unia Złoty Stok 0:1
Polonia-Stal II Świdnica – Unia Bardo 3:2
Piławianka Piława Górna – Włókniarz Kudowa Zdrój 4:1
Zryw Gola Świdnicka – Piast Nowa Ruda 3:4
 
1.         Trojan Lądek Zdrój                2          6          12:4
2.         Piast Nowa Ruda                    2          6          7:5
3.         Unia Złoty Stok                      2          6          3:1
4.         Polonia – Stal II Świdnica       2          4          4:3
5.         Iskra Jaszkowa Dolna                        2          4          3:2
6.         Zdrój Jedlina Zdrój                2          3          4:7
7.         LKS Bystrzyca Górna                        2          3          8:6
8.         Skalnik Czarny Bór                2          3          3:3
9.         Victoria Świebodzice             2          3          3:3
10.       Nysa Kłodzko                                    2          3          2:2
11.       Piławianka Piława Górna       2          3          5:4
12.       Zryw Gola Świdnicka                        2          1          4:5
13.       Karolina Jaworzyna Śląska    2          1          3:4
14.       Unia Bardo                             2          0          3:5
15.       Włókniarz Kudowa Zdrój      2          0          3:7
16.       Zamek Kamieniec Ząbkowicki          2          0          2:8
 
Następna kolejka:
Zdrój Jedlina Zdrój – LKS Bystrzyca Górna   23 sierpnia, 17:00
Skalnik Czarny Bór – Victoria Świebodzice   23 sierpnia, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska – Nysa Kłodzko   23 sierpnia, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój – Trojan Lądek Zdrój         24 sierpnia, 17:00
Zryw Gola Świdnicka – Piławianka Piława Górna      24 sierpnia, 17:00
Unia Bardo – Piast Nowa Ruda           24 sierpnia, 17:00
Unia Złoty Stok – Polonia-Stal II Świdnica     24 sierpnia, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Iskra Jaszkowa Dolna         24 sierpnia, 17:00
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj