https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zapłacili frycowe

Srogiej lekcji beniaminkowi z Jedliny – Zdroju udzielili piłkarze Trojana, którzy w Lądku Zdroju rozbili Zdrój aż 6:1. Wyjazdowej porażki 0:1 doznał także w Jaszkowej Dolnej Skalnik Czarny Bór, za to atut własnego boiska wykorzystała Victoria Świebodzice, pokonując Karolinę Jaworzyna Śląska 2:1.
 
SONY DSC
 
Wyniki 2 kolejki:
Victoria Świebodzice – Karolina Jaworzyna Śląska 2:1
Trojan Lądek Zdrój – Zdrój Jedlina Zdrój 6:1
Iskra Jaszkowa Dolna – Skalnik Czarny Bór 1:0
LKS Bystrzyca Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5:0
Nysa Kłodzko – Unia Złoty Stok 0:1
Polonia-Stal II Świdnica – Unia Bardo 3:2
Piławianka Piława Górna – Włókniarz Kudowa Zdrój 4:1
Zryw Gola Świdnicka – Piast Nowa Ruda 3:4
 
1.         Trojan Lądek Zdrój                2          6          12:4
2.         Piast Nowa Ruda                    2          6          7:5
3.         Unia Złoty Stok                      2          6          3:1
4.         Polonia – Stal II Świdnica       2          4          4:3
5.         Iskra Jaszkowa Dolna                        2          4          3:2
6.         Zdrój Jedlina Zdrój                2          3          4:7
7.         LKS Bystrzyca Górna                        2          3          8:6
8.         Skalnik Czarny Bór                2          3          3:3
9.         Victoria Świebodzice             2          3          3:3
10.       Nysa Kłodzko                                    2          3          2:2
11.       Piławianka Piława Górna       2          3          5:4
12.       Zryw Gola Świdnicka                        2          1          4:5
13.       Karolina Jaworzyna Śląska    2          1          3:4
14.       Unia Bardo                             2          0          3:5
15.       Włókniarz Kudowa Zdrój      2          0          3:7
16.       Zamek Kamieniec Ząbkowicki          2          0          2:8
 
Następna kolejka:
Zdrój Jedlina Zdrój – LKS Bystrzyca Górna   23 sierpnia, 17:00
Skalnik Czarny Bór – Victoria Świebodzice   23 sierpnia, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska – Nysa Kłodzko   23 sierpnia, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój – Trojan Lądek Zdrój         24 sierpnia, 17:00
Zryw Gola Świdnicka – Piławianka Piława Górna      24 sierpnia, 17:00
Unia Bardo – Piast Nowa Ruda           24 sierpnia, 17:00
Unia Złoty Stok – Polonia-Stal II Świdnica     24 sierpnia, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Iskra Jaszkowa Dolna         24 sierpnia, 17:00
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj

Aby kontynuować zaakceptuj korzystanie z plików Cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close