https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Siatkarze poznali terminarz

14 zespołów będzie rywalizowało w sezonie 2014/2015 w I lidze siatkarzy. Zmagania rozpoczną się 27 września, a na inaugurację rozgrywek Victoria PWSZ Wałbrzych pojedzie do Suwałk na mecz ze Ślepskiem. Pierwszy mecz w Wałbrzychu nasz beniaminek rozegra 4 października, a rywalem będzie Stal AZS PWSZ Nysa.
SONY DSC
Oto terminarz I ligi siatkarzy:
 

I runda

TERMIN

I Termin

1

KS Camper Wyszków

x

SMS PZPS Spała

27.09.2014

2

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

KS Morze Bałtyk Szczecin

3

Ślepsk Suwałki

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

4

Stal AZS PWSZ Nysa

x

Aluron Warta Zawiercie

5

APP Krispol Września

x

UMKS Kęczanin Kęty

6

Energa Pekpol Ostrołęka

x

AGH 100RK Kraków

7

ASPS Avia Świdnik

x

LKS Łabędź Rzeczyca

II Termin

8

SMS PZPS Spała

x

LKS Łabędź Rzeczyca

04.10.2014

9

AGH 100RK Kraków

x

ASPS Avia Świdnik

10

UMKS Kęczanin Kęty

x

Energa Pekpol Ostrołęka

11

Aluron Warta Zawiercie

x

APP Krispol Września

12

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

Stal AZS PWSZ Nysa

13

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

Ślepsk Suwałki

14

KS Camper Wyszków

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

III Termin

15

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

SMS PZPS Spała

11.10.2014

16

Ślepsk Suwałki

x

KS Camper Wyszków

17

Stal AZS PWSZ Nysa

x

KS Morze Bałtyk Szczecin

18

APP Krispol Września

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

19

Energa Pekpol Ostrołęka

x

Aluron Warta Zawiercie

20

ASPS Avia Świdnik

x

UMKS Kęczanin Kęty

21

LKS Łabędź Rzeczyca

x

AGH 100RK Kraków

IV Termin

22

SMS PZPS Spała

x

AGH 100RK Kraków

15.10.2014

23

UMKS Kęczanin Kęty

x

LKS Łabędź Rzeczyca

24

Aluron Warta Zawiercie

x

ASPS Avia Świdnik

25

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

Energa Pekpol Ostrołęka

26

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

APP Krispol Września

27

KS Camper Wyszków

x

Stal AZS PWSZ Nysa

28

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

Ślepsk Suwałki

V Termin

29

Ślepsk Suwałki

x

SMS PZPS Spała

18.10.2014

30

Stal AZS PWSZ Nysa

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

31

APP Krispol Września

x

KS Camper Wyszków

32

Energa Pekpol Ostrołęka

x

KS Morze Bałtyk Szczecin

33

ASPS Avia Świdnik

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

34

LKS Łabędź Rzeczyca

x

Aluron Warta Zawiercie

35

AGH 100RK Kraków

x

UMKS Kęczanin Kęty

VI Termin

36

SMS PZPS Spała

x

UMKS Kęczanin Kęty

25.10.2014

37

Aluron Warta Zawiercie

x

AGH 100RK Kraków

38

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

LKS Łabędź Rzeczyca

39

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

ASPS Avia Świdnik

40

KS Camper Wyszków

x

Energa Pekpol Ostrołęka

41

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

APP Krispol Września

42

Ślepsk Suwałki

x

Stal AZS PWSZ Nysa

VII Termin

43

Stal AZS PWSZ Nysa

x

SMS PZPS Spała

08.11.2014

44

APP Krispol Września

x

Ślepsk Suwałki

45

Energa Pekpol Ostrołęka

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

46

ASPS Avia Świdnik

x

KS Camper Wyszków

47

LKS Łabędź Rzeczyca

x

KS Morze Bałtyk Szczecin

48

AGH 100RK Kraków

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

49

UMKS Kęczanin Kęty

x

Aluron Warta Zawiercie

VIII Termin

50

SMS PZPS Spała

x

Aluron Warta Zawiercie

15.11.2014

51

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

UMKS Kęczanin Kęty

52

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

AGH 100RK Kraków

53

KS Camper Wyszków

x

LKS Łabędź Rzeczyca

54

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

ASPS Avia Świdnik

55

Ślepsk Suwałki

x

Energa Pekpol Ostrołęka

56

Stal AZS PWSZ Nysa

x

APP Krispol Września

IX Termin

57

APP Krispol Września

x

SMS PZPS Spała

19.11.2014

58

Energa Pekpol Ostrołęka

x

Stal AZS PWSZ Nysa

59

ASPS Avia Świdnik

x

Ślepsk Suwałki

60

LKS Łabędź Rzeczyca

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

61

AGH 100RK Kraków

x

KS Camper Wyszków

62

UMKS Kęczanin Kęty

x

KS Morze Bałtyk Szczecin

63

Aluron Warta Zawiercie

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

X Termin

64

SMS PZPS Spała

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

22.11.2014

65

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

Aluron Warta Zawiercie

66

KS Camper Wyszków

x

UMKS Kęczanin Kęty

67

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

AGH 100RK Kraków

68

Ślepsk Suwałki

x

LKS Łabędź Rzeczyca

69

Stal AZS PWSZ Nysa

x

ASPS Avia Świdnik

70

APP Krispol Września

x

Energa Pekpol Ostrołęka

XI Termin

71

Energa Pekpol Ostrołęka

x

SMS PZPS Spała

29.11.2014

72

ASPS Avia Świdnik

x

APP Krispol Września

73

LKS Łabędź Rzeczyca

x

Stal AZS PWSZ Nysa

74

AGH 100RK Kraków

x

Ślepsk Suwałki

75

UMKS Kęczanin Kęty

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

76

Aluron Warta Zawiercie

x

KS Camper Wyszków

77

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

KS Morze Bałtyk Szczecin

XII Termin

78

SMS PZPS Spała

x

KS Morze Bałtyk Szczecin

03.12.2014

79

KS Camper Wyszków

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

80

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

Aluron Warta Zawiercie

81

Ślepsk Suwałki

x

UMKS Kęczanin Kęty

82

Stal AZS PWSZ Nysa

x

AGH 100RK Kraków

83

APP Krispol Września

x

LKS Łabędź Rzeczyca

84

Energa Pekpol Ostrołęka

x

ASPS Avia Świdnik

XIII Termin

85

ASPS Avia Świdnik

x

SMS PZPS Spała

06.12.2014

86

LKS Łabędź Rzeczyca

x

Energa Pekpol Ostrołęka

87

AGH 100RK Kraków

x

APP Krispol Września

88

UMKS Kęczanin Kęty

x

Stal AZS PWSZ Nysa

89

Aluron Warta Zawiercie

x

Ślepsk Suwałki

90

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

91

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

KS Camper Wyszków

 
 

II runda

TERMIN

XIV Termin

92

SMS PZPS Spała

x

KS Camper Wyszków

13.12.2014

93

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

94

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

Ślepsk Suwałki

95

Aluron Warta Zawiercie

x

Stal AZS PWSZ Nysa

96

UMKS Kęczanin Kęty

x

APP Krispol Września

97

AGH 100RK Kraków

x

Energa Pekpol Ostrołęka

98

LKS Łabędź Rzeczyca

x

ASPS Avia Świdnik

XV Termin

99

LKS Łabędź Rzeczyca

x

SMS PZPS Spała

20.12.2014

100

ASPS Avia Świdnik

x

AGH 100RK Kraków

101

Energa Pekpol Ostrołęka

x

UMKS Kęczanin Kęty

102

APP Krispol Września

x

Aluron Warta Zawiercie

103

Stal AZS PWSZ Nysa

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

104

Ślepsk Suwałki

x

KS Morze Bałtyk Szczecin

105

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

KS Camper Wyszków

XVI Termin

106

SMS PZPS Spała

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

10.01.2015

107

KS Camper Wyszków

x

Ślepsk Suwałki

108

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

Stal AZS PWSZ Nysa

109

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

APP Krispol Września

110

Aluron Warta Zawiercie

x

Energa Pekpol Ostrołęka

111

UMKS Kęczanin Kęty

x

ASPS Avia Świdnik

112

AGH 100RK Kraków

x

LKS Łabędź Rzeczyca

XVII Termin

113

AGH 100RK Kraków

x

SMS PZPS Spała

14.01.2015

114

LKS Łabędź Rzeczyca

x

UMKS Kęczanin Kęty

115

ASPS Avia Świdnik

x

Aluron Warta Zawiercie

116

Energa Pekpol Ostrołęka

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

117

APP Krispol Września

x

KS Morze Bałtyk Szczecin

118

Stal AZS PWSZ Nysa

x

KS Camper Wyszków

119

Ślepsk Suwałki

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

 XVIII  Termin

120

SMS PZPS Spała

x

Ślepsk Suwałki

17.01.2015

121

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

Stal AZS PWSZ Nysa

122

KS Camper Wyszków

x

APP Krispol Września

123

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

Energa Pekpol Ostrołęka

124

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

ASPS Avia Świdnik

125

Aluron Warta Zawiercie

x

LKS Łabędź Rzeczyca

126

UMKS Kęczanin Kęty

x

AGH 100RK Kraków

XIX Termin

127

UMKS Kęczanin Kęty

x

SMS PZPS Spała

24.01.2015

128

AGH 100RK Kraków

x

Aluron Warta Zawiercie

129

LKS Łabędź Rzeczyca

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

130

ASPS Avia Świdnik

x

KS Morze Bałtyk Szczecin

131

Energa Pekpol Ostrołęka

x

KS Camper Wyszków

132

APP Krispol Września

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

133

Stal AZS PWSZ Nysa

x

Ślepsk Suwałki

XX Termin

134

SMS PZPS Spała

x

Stal AZS PWSZ Nysa

31.01.2015

135

Ślepsk Suwałki

x

APP Krispol Września

136

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

Energa Pekpol Ostrołęka

137

KS Camper Wyszków

x

ASPS Avia Świdnik

138

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

LKS Łabędź Rzeczyca

139

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

AGH 100RK Kraków

140

Aluron Warta Zawiercie

x

UMKS Kęczanin Kęty

XXI Termin

141

Aluron Warta Zawiercie

x

SMS PZPS Spała

14.02.2015

142

UMKS Kęczanin Kęty

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

143

AGH 100RK Kraków

x

KS Morze Bałtyk Szczecin

144

LKS Łabędź Rzeczyca

x

KS Camper Wyszków

145

ASPS Avia Świdnik

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

146

Energa Pekpol Ostrołęka

x

Ślepsk Suwałki

147

APP Krispol Września

x

Stal AZS PWSZ Nysa

XXII Termin

148

SMS PZPS Spała

x

APP Krispol Września

18.02.2015

149

Stal AZS PWSZ Nysa

x

Energa Pekpol Ostrołęka

150

Ślepsk Suwałki

x

ASPS Avia Świdnik

151

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

LKS Łabędź Rzeczyca

152

KS Camper Wyszków

x

AGH 100RK Kraków

153

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

UMKS Kęczanin Kęty

154

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

Aluron Warta Zawiercie

XXIII Termin

155

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

SMS PZPS Spała

21.02.2015

156

Aluron Warta Zawiercie

x

KS Morze Bałtyk Szczecin

157

UMKS Kęczanin Kęty

x

KS Camper Wyszków

158

AGH 100RK Kraków

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

159

LKS Łabędź Rzeczyca

x

Ślepsk Suwałki

160

ASPS Avia Świdnik

x

Stal AZS PWSZ Nysa

161

Energa Pekpol Ostrołęka

x

APP Krispol Września

XXIV Termin

162

SMS PZPS Spała

x

Energa Pekpol Ostrołęka

07.03.2015

163

APP Krispol Września

x

ASPS Avia Świdnik

164

Stal AZS PWSZ Nysa

x

LKS Łabędź Rzeczyca

165

Ślepsk Suwałki

x

AGH 100RK Kraków

166

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

UMKS Kęczanin Kęty

167

KS Camper Wyszków

x

Aluron Warta Zawiercie

168

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

XXV Termin

169

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

SMS PZPS Spała

21.03.2015

170

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

KS Camper Wyszków

171

Aluron Warta Zawiercie

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

172

UMKS Kęczanin Kęty

x

Ślepsk Suwałki

173

AGH 100RK Kraków

x

Stal AZS PWSZ Nysa

174

LKS Łabędź Rzeczyca

x

APP Krispol Września

175

ASPS Avia Świdnik

x

Energa Pekpol Ostrołęka

XXVI Termin

176

SMS PZPS Spała

x

ASPS Avia Świdnik

25.03.2015

177

Energa Pekpol Ostrołęka

x

LKS Łabędź Rzeczyca

178

APP Krispol Września

x

AGH 100RK Kraków

179

Stal AZS PWSZ Nysa

x

UMKS Kęczanin Kęty

180

Ślepsk Suwałki

x

Aluron Warta Zawiercie

181

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

182

KS Camper Wyszków

x

KS Morze Bałtyk Szczecin

 
 

REKLAMA

Kliknij tutaj