https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Piłkarskie ostatki

II liga kobiet – wyniki 18 kolejki:
1.FC II Katowice – AZS PWSZ Wałbrzych 0:3 v.o.
(więcej na http://sport.db2010.pl/?p=906)
 
LKS Goczałkowice Zdrój – KKS Zabrze 1:0
Polonia Czarni Bytom – Tygryski Świętochłowice 2:0
Rolnik II Biedrzychowice – AZS II Wrocław 3:5
Gwiazda Ruda Śląska – Rekord Bielsko-Biała 1:3
 
1.         AZS PWSZ Wałbrzych          18        37        51:25
2.         LKS Goczałkowice Zdrój      18        37        45:27
3.         KKS Zabrze                           18        36        50:23
4.         Rolnik II Biedrzychowice      18        29        39:28
5.         Rekord Bielsko Biała             18        28        46:38
6.         Polonia Czarni Bytom                        18        26        39:38
7.         AZS II Wrocław                     18        26        46:49
8.         Gwiazda Ruda Śląska                        18        22        32:38
9.         1.FC II Katowice                    18        11        26:67
10.       Tygryski Świętochłowice       18        6          10:51
 
SONY DSC
 
III liga kobiet – wyniki 18 kolejki
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych – Darbor Bolesławice 2:3
(więcej o tym meczu tu: http://sport.db2010.pl/?p=909)
 
Piast Nowa Ruda – Czarni Jelcz-Laskowice 3:4
Ziemia Lubińska Szklary Górne         – Akademia Orlik Jelenia Góra 0:9
Zagłębie II Lubin – Grom Udanin
Pauzował UKS Bierutów.
 
1.         Darbor Bolesławice                            16        42        100:11
2.         Victoria Aglomeracja Wałbrzyska     16        38        104:19
3.         Akademia Orlik Jelenia Góra             16        29        59:31
4.         Zagłębie II Lubin                               15        26        80:23
5.         Czarni Jelcz – Laskowice                   16        23        51:41
6.         UKS Bierutów                                               16        22        47:37
7.         Piast Nowa Ruda                               16        15        46:59
8.         Ziemia Lubińska Szklary Górne        16        7          18:141
9.         Grom Udanin                                     15        4          12:155
 
IV liga – wyniki 30 kolejki
KP Brzeg Dolny – Orkan Szczedrzykowice 2:2
LZS Stary Śleszów – Granica Bogatynia 4:1
Miedź II Legnica – Sokół Wielka Lipa 1:2
Olimpia Kowary – Piast Zawidów 1:0
Kuźnia Jawor – Orla Wąsosz 2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Pogoń Oleśnica 2:1
BKS Bobrzanie Bolesławiec   0-1       Karkonosze Jelenia Góra
MKS Szczawno Zdrój – AKS Strzegom 0:3 v.o.
 
1.         KP Brzeg Dolny                     30        65        66:22
2.         Karkonosze Jelenia Góra       30        58        58:27
3.         Olimpia Kowary                    30        57        51:27
4.         LZS Stary Śleszów                 30        51        60:44
5.         AKS Strzegom                                   30        50        48:36
6.         Miedź II Legnica                    30        49        66:38
7.         Orzeł Ząbkowice Śląskie       30        49        59:45
8.         Sokół Wielka Lipa                 30        43        44:41
9.         Orkan Szczedrzykowice        30        41        61:56
10.       Granica Bogatynia                 30        39        50:55
11.       BKS Bobrzanie Bolesławiec  30        37        55:49
12.       Kuźnia Jawor                         30        36        33:54
13.       Orla Wąsosz                           30        33        43:72
14.       Pogoń Oleśnica                      30        24        34:74
15.       Piast Zawidów                                   30        19        26:65
16.       MKS Szczawno Zdrój                        30        22        26:75
 
Klasa okręgowa – wyniki 30 kolejki
Victoria Świebodzice – Unia Złoty Stok 4:0
Kryształ Stronie Śląskie – Skalnik Czarny Bór 0:2
Zjednoczeni Żarów – Piławianka Piława Górna 1:2
Pogoń Pieszyce – Nysa Kłodzko 3:1
Trojan Lądek-Zdrój – Karolina Jaworzyna Śląska 3:4
Iskra Jaszkowa Dolna – Sparta Ziębice 4:3
LKS Bystrzyca Górna – Stal Świdnica 3:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Piast Nowa Ruda – mecz przerwany w I połowie
 
1. Zjednoczeni Żarów                         30        59        88:50
2. Piast Nowa Ruda                             29        55        75:38
3. Victoria Świebodzice                                  30        53        70:44
4. Unia Złoty Stok                              30        47        49:46
5. Nysa Kłodzko                                 30        45        48:38
6. LKS Bystrzyca Górna                     30        45        55:52
7. Zamek Kamieniec Ząbkowicki       29        43        49:46
8. Stal Świdnica                                  30        41        58:48
9. Skalnik Czarny Bór                        30        41        38:58
10. Iskra Jaszkowa Dolna                   30        40        47:63
11. Piławianka Piława Górna              30        39        59:62
12. Karolina Jaworzyna Śląska                      30        38        68:70
13. Trojan Lądek-Zdrój                                  30        38        70:70
14. Pogoń Pieszyce                             30        38        51:65
15. Sparta Ziębice                               30        30        42:77
16. Kryształ S. Śląskie                                    30        26        36:76
 
Klasa A – wyniki 30 kolejki
Górnik Boguszów-Gorce – Tęcza Bolesławice 4:0
Gwarek Wałbrzych – Nysa Kłaczyna 0:3
Biały Orzeł Mieroszów – Włókniarz Głuszyca 3:3
Czarni Wałbrzych – Zieloni Mrowiny 0:0
Unia Jaroszów – Zdrój Jedlina Zdrój 3:6
KS Walim – Granit Roztoka 3:0
Sudety Dziećmorowice – Cukrownik/Polonia Pszenno 2:2
Wenus Nowice – Grom Witków 1:5
 
1.         Zdrój Jedlina Zdrój                30        68        96:42
2.         Grom Witków                                    30        56        86:43
3.         Cukrownik Pszenno               30        54        73:43
4.         Sudety Dziećmorowice                      30        53        68:48
5.         Czarni Wałbrzych                  30        51        70:52
6.         Unia Jaroszów                                   30        48        61:51
7.         Granit Roztoka                                  30        46        55:49
8.         Biały Orzeł Mieroszów                      30        45        77:62
9.         KS Walim                              30        42        66:75
10.       Gwarek Wałbrzych                30        39        49:65
11.       Wenus Nowice                                  30        38        74:67
12.       Włókniarz Głuszyca               30        34        49:68
13.       Nysa Kłaczyna                                   30        33        45:61
14.       Zieloni Mrowiny                    30        31        53:82
15.       Górnik Boguszów Gorce       30        31        43:78
16.       Tęcza Bolesławice                 30        17        37:116
 
Klasa B – mecze zaległe z 15 kolejki:
 
Victoria II Świebodzice – Podgórze Wałbrzych 6:8
Husaria Grzędy – Zagłębie Wałbrzych 2:3
 
1.         Joker Jaczków                                   18        48        66-23
2.         Iskra Witków Śląski               18        41        84-31
3.         Unia Stare Bogaczowice        18        35        55-23
4.         Podgórze Wałbrzych              18        35        61-31
5.         Płomyk Borówno                   18        31        53-35
6.         Grodno Zagórze Śląskie         18        26        46-60
7.         Victoria II Świebodzice         18        21        46-51
8.         Zagłębie Wałbrzych               18        21        29-61
9.         Husaria Grzędy                      18        3          13-86
10.       Włókniarz II Głuszyca                       18        3          9-61
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj