https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Ostrovia spadła, Bytovia awansowała

W sobotę zapadły kolejne rozstrzygnięcia w grupie zachodniej II ligi piłkarskiej. Mimo porażki w Kluczborku 1:2, Bytovia wywalczyła awans i w nowym sezonie, razem z Chrobrym Głogów, zagra w I lidze. Z kolei Ostrovia, za sprawą zwycięstwa MKS-u, dołączyła do grona zdegradowanych już zespołów z Kalisza, Zielonej Góry, Jarocina i Polkowic.
 
SONY DSC
 
Wyniki meczów 32 kolejki:
Chrobry Głogów – Rozwój Katowice 4:1
MKS Kluczbork – Bytovia Bytów 2:1
Gryf Wejherowo – Warta Poznań 6:2
Odra Opole – Błękitni Stargard Szczeciński 1:2
Raków Częstochowa – Zagłębie Sosnowiec 3:1
UKP Zielona Góra – Jarota Jarocin 1:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Górnik Wałbrzych 1:1
Polonia Bytom – Calisia Kalisz 2:0
KS Polkowice – Ruch Zdzieszowice 0:3 v.o.
 
1.         Chrobry Głogów                     32        62        48:17
2.         Bytovia Bytów                                   32        60        55:30
3.         Zagłębie Sosnowiec                32        53        39:28
4.         Warta Poznań                         32        51        52:45
5.         Rozwój Katowice                   32        49        37:32
6.         Błękitni Stargard Szczeciński  32        49        52:39
7.         Górnik Wałbrzych                  32        48        38:35
8.         MKS Kluczbork                      32        46        49:44
9.         Gryf Wejherowo                     32        45        51:43
10.       Polonia Bytom                                    32        45        41:34
11.       Raków Częstochowa              32        44        42:40
12.       Odra Opole                             32        42        35:38
13.       Ruch Zdzieszowice                 32        40        48:48
14.       Ostrovia Ostrów Wielkopolski            32        37        32:42
15.       Calisia Kalisz                          32        33        36:51
16.       UKP Zielona Góra                  32        33        35:48
17.       Jarota Jarocin                          32        31        31:54
18.       KS Polkowice                         32        17        15:68
 
Kolejka 33 – 1 czerwca, godz. 17:00
Górnik Wałbrzych – Odra Opole
Chrobry Głogów – Gryf Wejherowo
Ruch Zdzieszowice – Polonia Bytom
Calisia Kalisz – MKS Kluczbork
Bytovia Bytów – UKP Zielona Góra
Jarota Jarocin – Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec – Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Błękitni Stargard Szczeciński – Warta Poznań
Rozwój Katowice – KS Polkowice 3:0 v.o.

REKLAMA

Kliknij tutaj