https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Piłkarski raport ligowy

SONY DSC
 
II liga kobiet – 15 kolejka
AZS II Wrocław – KKS Zabrze 4:2
AZS PWSZ Wałbrzych – Rolnik II Biedrzychowice 1:1
1.FC II Katowice – LKS Goczałkowice Zdrój 0:9
Tygryski Świętochłowice – Gwiazda Ruda Śląska 2:1
Rekord Bielsko-Biała – Czarni Bytom 6:2
 
1.         KKS Zabrze                           15        33        41:19
2.         AZS PWSZ Wałbrzych          15        31        43:22
3.         LKS Goczałkowice Zdrój      15        28        39:26
4.         Rolnik II Biedrzychowice      15        23        26:22
5.         Rekord Bielsko-Biała              15        22        36:32
6.         Czarni Bytom                          15        20        34:31
7.         AZS II Wrocław                     15        20        39:43
8.         Gwiazda Ruda Śląska                        15        16        23:34
9.         1. FC II Katowice                   15        11        24:50
10.       Tygryski Świętochłowice       15        9          14:40
 
Następna kolejka – 31 maja-1 czerwca
Czarni Bytom – AZS PWSZ Wałbrzych
1.FC II Katowice – Gwiazda Ruda Śląska
Rolnik II Biedrzychowice – Tygryski Świętochłowice
LKS Goczałkowice Zdrój – AZS II Wrocław
KKS Zabrze – Rekord Bielsko-Biała
 
III liga kobiet – 15 kolejka
UKS Bierutów – Zagłębie II Lubin 2:2 (1:1)
Akademia Orlika Jelenia Góra – Piast Nowa Ruda 5:0 (3:0)
Czarni Jelcz Laskowice – LUKS Ziemia Lubińska 17:0 (8:0)
Grom Udanin – Darbor Bolesławice 0:15 (0:9)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska pauzowała
 
1.         Darbor Bolesławice                                       13        33        81:9
2.         Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych           13        32        78:12
3.         Zagłębie II Lubin                                          14        23        74:22
4.         Akademia Orlik Jelenia Góra                         12        23        41:17
5.         UKS Bierutów                                                           14        22        45:32
6.         Czarni Jelcz-Laskowice                                 13        17        44:31
7.         Piast Nowa Ruda                                           12        12        40:42
8.         Ziemia Lubińska Szklary Górne                    14        7          18:129
9.         Grom Udanin                                                 12        1          8:130
 
Następna kolejka – 31 maja-1 czerwca
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska – Grom Udanin
Piast Nowa Ruda – UKS Bierutów
Akademia Orlik Jelenia Góra – Darbor Bolesławice
Zagłębie II Lubin – Czarni Jelcz-Laskowice
Ziemia Lubińska Szklary Górne – pauzuje
 
III liga – 32 kolejka
Śląsk II Wrocław – Ilanka Rzepin 8:2
Piast Karnin – Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:3
Promień Żary – Bielawianka Bielawa 2:0
MKS Oława – GKS Kobierzyce 3:0
Prochowiczanka Prochowice – Stilon Gorzów Wielkopolski 0:2
Polonia Trzebnica – Foto-Higiena Gać 1:0
Zagłębie II Lubin – Ślęza Wrocław 2:1
Piast Żmigród – Polonia/Sparta Świdnica 1:0
Formacja Port 2000 Mostki – Lechia Dzierżoniów 6:2
 
1.         Ślęza Wrocław                                   32        73        72:29
2.         Stilon Gorzów Wielkopolski  32        72        74:33
3.         MKS Oława                            32        69        67:25
4.         Zagłębie II Lubin                   31        64        75:24
5.         Formacja Port 2000 Mostki    32        63        85:38
6.         Foto-Higiena Gać                   32        54        51:47
7.         Śląsk II Wrocław                    32        52        61:46
8.         Piast Żmigród                         32        47        43:46
9.         Polonia/Sparta Świdnica         32        45        48:50
10.       Piast Karnin                           32        43        48:59
11.       Lechia Dzierżoniów               31        41        48:42
12.       Bystrzyca Kąty Wrocławskie 32        41        38:44
13.       Promień Żary                         32        27        29:63
14.       Bielawianka Bielawa              32        25        32:70
15.       Ilanka Rzepin                         32        24        41:70
16.       Polonia Trzebnica                  32        24        40:76
17.       Prochowiczanka Prochowice 32        19        40:91
18.       GKS Kobierzyce                    32        18        33:72
 
Następna kolejka – 31 maja, godz. 17.00
Polonia/Sparta Świdnica – Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów – GKS Kobierzyce
Bielawianka Bielawa – Piast Żmigród
Polonia Trzebnica – Prochowiczanka Prochowice
Foto-Higiena Gać – Śląsk II Wrocław
Ilanka Rzepin – Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław – Formacja Port 2000 Mostki
MKS Oława – Piast Karnin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Promień Żary
 
IV liga – 27 kolejka
Pogoń Oleśnica – Karkonosze Jelenia Góra 2:1
LZS Stary Śleszów – Miedź II Legnica 2:1
Sokół Wielka Lipa – Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:1
AKS Strzegom – KP Brzeg Dolny 1:5
Granica Bogatynia – Kuźnia Jawor 5:0
Orkan Szczedrzykowice – Olimpia Kowary 2:3
Orla Wąsosz – BKS Bobrzanie Bolesławiec 3:2
Piast Zawidów – MKS Szczawno Zdrój 3:0 v.o.
 
1.         KP Brzeg Dolny                     27        61        61:16
2.         Karkonosze Jelenia Góra       26        49        50:25
3.         Miedź II Legnica                    27        48        61:30
4.         LZS Stary Śleszów                 26        47        50:35
5.         Olimpia Kowary                    26        47        46:25
6.         AKS Strzegom                                   27        44        42:33
7.         Orzeł Ząbkowice Śląskie       27        40        51:43
8.         Sokół Wielka Lipa                 27        40        42:37
9.         Orkan Szczedrzykowice        267      36        54:50
10.       Granica Bogatynia                 27        36        45:48
11.       BKS Bobrzanie Bolesławiec  27        31        51:47
12.       Orla Wąsosz                           26        30        38:61
13.       Kuźnia Jawor                         27        27        27:52
14.       Piast Zawidów                                    27        22        28:61
15.       Pogoń Oleśnica                      27        21        30:70
16.       MKS Szczawno Zdrój                        27        22        26:66
 
Następna kolejka – 31 maja-1 czerwca
Karkonosze Jelenia Góra – AKS Strzegom 31 maja, godz. 19.00
KP Brzeg Dolny – LZS Stary Śleszów
Miedź II Legnica – Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Kowary- Granica Bogatynia
Kuźnia Jawor – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Zawidów
MKS Szczawno Zdrój – Orla Wąsosz
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Pogoń Oleśnica
 
Klasa okręgowa – 27 kolejka 27
Skalnik Czarny Bór – Trojan Lądek Zdrój 3:1
Sparta Ziębice – Victoria Świebodzice 1:2
Karolina Jaworzyna Śląska – LKS Bystrzyca Górna 3:3
Piast Nowa Ruda – Iskra Jaszkowa Dolna 5:0
Stal Świdnica – Kryształ Stronie Śląskie 4:0
Piławianka Piława Górna – Unia Złoty Stok 4:2
Nysa Kłodzko – Zjednoczeni Żarów 1:2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Pogoń Pieszyce 1:5
 
1.         Zjednoczeni Żarów                27        53        74:48
2.         Piast Nowa Ruda                    26        49        68:35
3.         Victoria Świebodzice             26        43        55:39
4.         Nysa Kłodzko                         27        42        40:30
5.         Unia Złoty Stok                      27        41        43:41
6.         Stal Świdnica                           27        40        56:43
7.         LKS Bystrzyca Górna                        27        38        49:49
8.         Skalnik Czarny Bór                27        38        34:49
9.         Zamek Kamieniec Ząbkowicki           27        37        46:46
10.       Piławianka Piława Górna       27        36        54:56
11.       Trojan Lądek Zdrój                27        35        62:61
12.       Iskra Jaszkowa Dolna                        27        34        40:52
13.       Karolina Jaworzyna Śląska    26        32        56:53
14.       Pogoń Pieszyce                      27        32        41:60
15.       Sparta Ziębice                                    27        29        38:66
16.       Kryształ Stronie Śląskie         27        26        35:68
 
Następna kolejka – 31 maja-1 czerwca
Kryształ Stronie Śląskie – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Pogoń Pieszyce – Skalnik Czarny Bór
Trojan Lądek Zdrój – Piast Nowa Ruda
Iskra Jaszkowa Dolna – Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Żarów – Karolina Jaworzyna Śląska
LKS Bystrzyca Górna – Sparta Ziębice
Victoria Świebodzice – Piławianka Piława Górna
Unia Złoty Stok – Stal Świdnica
 
Klasa A – 27 kolejka
Gwarek Wałbrzych – Biały Orzeł Mieroszów 3:0
Zdrój Jedlina Zdrój – Wenus Nowice 6:0
Tęcza Bolesławice – Czarni Wałbrzych 0:5
Włókniarz Głuszyca – KS Walim 2:3
Cukrownik Pszenno – Górnik Boguszów-Gorce 5:2
Zieloni Mrowiny – Sudety Dziećmorowice 4:2
Granit Roztoka – Grom Witków 0:2
Nysa Kłaczyna – Unia Jaroszów 2:3
 
1.         Zdrój Jedlina Zdrój                27        62        82:31
2.         Cukrownik Pszenno   27        50        65:38
3.         Czarni Wałbrzych                  26        50        67:44
4.         Sudety Dziećmorowice                      27        48        58:39
5.         Grom Witków                                    27        47        73:39
6.         Granit Roztoka                                   27        45        51:37
7.         Unia Jaroszów                                   27        42        52:43
8.         Biały Orzeł Mieroszów                      27        41        60:55
9.         KS Walim                              27        39        59:69
10.       Wenus Nowice                                  27        35        66:56
11.       Gwarek Wałbrzych                26        33        43:58
12.       Włókniarz Głuszyca               27        30        43:62
13.       Zieloni Mrowiny                    27        27        49:78
14.       Górnik Boguszów Gorce       27        25        36:72
15.       Nysa Kłaczyna                                   27        24        37:59
16.       Tęcza Bolesławice                 27        17        35:96
 
Następna kolejka – 31 maja-1 czerwca
Sudety Dziećmorowice – Zdrój Jedlina Zdrój
Czarni Wałbrzych – Nysa Kłaczyna
Górnik Boguszów-Gorce – Gwarek Wałbrzych
Biały Orzeł Mieroszów – Tęcza Bolesławice
KS Walim – Zieloni Mrowiny
Unia Jaroszów – Włókniarz Głuszyca
Wenus Nowice – Granit Roztoka
Grom Witków – Cukrownik Pszenno
 
Podgórze Wałbrzych – Husaria Grzędy 5:0
Zagłębie Wałbrzych – Joker Jaczków 1:3
Grodno Zagórze Śląskie – Iskra Witków Śląski 1:7
Płomyk Borówno – Victoria II Świebodzice 3:4
Unia Stare Bogaczowice) – Włókniarz II Głuszyca 3:0 v.o.
 
1.         Joker Jaczków                                   16        45        60:17
2.         Iskra Witków Śląski               16        35        77:29
3.         Unia Stare Bogaczowice        16        32        50:17
4.         Podgórze Wałbrzych              15        29        45:18
5.         Grodno Zagórze Śląskie         16        25        42:52
6.         Płomyk Borówno       16        25        45:32
7.         Victoria II Świebodzice         15        20        34:36
8.         Zagłębie Wałbrzych   15        15        22:55
9.         Husaria Grzędy          15        0          8:81
10.       Włókniarz II Głuszyca           16        3          9:55
 
Następna kolejka – 1 czerwca
Płomyk Borówno – Podgórze Wałbrzych
Victoria II Świebodzice – Grodno Zagórze Śląskie
Iskra Witków Śląski – Unia Stare Bogaczowice
Joker Jaczków – Husaria Grzędy
Włókniarz II Głuszyca – Zagłębie Wałbrzych 0:3 v.o.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj