https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Jubileuszowa Victoria

Piłkarze Victorii Świebodzice pokonali Piasta Nowa Ruda 2:1 w najciekawszym meczu 24 kolejki piłkarskiej klasy okręgowej seniorów. Z kolei Skalnik Czarny Bór przegrał wyjazdowy mecz z LKS Bystrzyca Górna 1:3.
 
Mecz Victorii z prowadzącym w tabeli Piastem był podsumowaniem obchodów jubileuszu 110-lecia piłki nożnej w Świebodzicach. Gospodarze po raz pierwszy przed własną publicznością wystąpili pod wodzą duetu trenerskiego Marcin Kokoszka – Przemysław Satyła i pokonali lidera rozgrywek 2:1!
 
Wyniki 24 kolejki:
Victoria Świebodzice – Piast Nowa Ruda 2:1
LKS Bystrzyca Górna – Skalnik Czarny Bór 3:1
Kryształ Stronie Śląskie – Trojan Lądek Zdrój 0:4
Iskra Jaszkowa Dolna – Pogoń Pieszyce 5:0
Zjednoczeni Żarów – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4:1
Unia Złoty Stok – Nysa Kłodzko 0:2
Stal Świdnica – Karolina Jaworzyna Śląska 1:0
Piławianka Piława Górna – Sparta Ziębice 3:1
 
1. Piast Nowa Ruda     24        47        64:31
2. Zjednoczeni Żarów 24        46        69:47
3. Nysa Kłodzko         24        39        11        37:25
4. LKS Bystrzyca Górna         24        36        44:43
5. Unia Złoty Stok       24        35        37:36
6. Stal Świdnica          24        34        10        46:38
7. Iskra Jaszkowa Dolna         24        34        41:40
8. Skalnik Czarny Bór 24        34        29:45
9. Victoria Świebodzice          24        34        48:41
10. Zamek Kamieniec Ząbkowicki     24        33        41:38
11. Trojan Lądek Zdrój           24        32        59:56
12. Karolina Jaworzyna Śląska           24        31        52:47
13. Piławianka Piława Górna  24        30        45:50
14. Pogoń Pieszyce     24        26        34:58
15. Kryształ Stronie Śląskie    24        26        34:58
16. Sparta Ziębice       24        26        8          2          14        33:60
 
Następna kolejka – 10-11 maja
Skalnik Czarny Bór – Zjednoczeni Żarów
Nysa Kłodzko – Victoria Świebodzice
Piławianka Piława Górna – Kryształ Stronie Śląskie
Sparta Ziębice – Stal Świdnica
Karolina Jaworzyna Śląska – Unia Złoty Stok
Piast Nowa Ruda – LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Iskra Jaszkowa Dolna
Pogoń Pieszyce – Trojan Lądek Zdrój
(RAD)

REKLAMA

Kliknij tutaj