https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Czarodziejska Chata

czarodziejska chataNajpierw wysiłek, a po nim posiłek – w myśl tej dewizy swoje podwoje codziennie otwiera Restauracja Czarodziejska Chata w Jedlinie Zdroju. Ale ten malowniczo położony lokal to także doskonałe miejsce do zorganizowania każdej imprezy okolicznościowej.
 
Najpierw szaleństwa na stoku – niekoniecznie na nartach. Albo w parku linowym, czy na całorocznym torze saneczkowym. A może na ściance wspinaczkowej? Albo na każdej z tych atrakcji po kolei, bo przecież w Jedlinie Zdroju wszystkie są skupione w jednym, miejscu. Całą rodziną lub indywidualnie. Albo rodzinny spacer po pobliskim parku, czy przejażdżka rowerem nie tylko po parku, ale i po malowniczej okolicy. A potem trzeba ugasić pragnienie. I zaspokoić głód. Gdzie? W Czarodziejskiej Chacie!
Nazwa tej restauracji nie jest przypadkowa. Położona niemal w bajkowej scenerii, o każdej porze roku Czarodziejska Chata jest miejscem magicznym. Nie tylko ze względu na liczne rekreacyjne atrakcje. Przede wszystkim z powodu okalającej przyrody, wspaniałych widoków i ciepłej, przyjaznej atmosfery. To doskonałe miejsce na romantyczną kolację z ukochaną osobą, czy na rodzinny obiad. Tu można zaprosić dzieci na lody lub kolegów na piwo.
Jednak najważniejsza w każdej restauracji jest kuchnia.
– Przede wszystkim stawiamy na kuchnię polską –mówi Kazimierz Chrapek, nowy gestor Czarodziejskiej Chaty w Jedlinie Zdroju. – Nasze wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam przygotować menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Staramy się, by nasze dania były smaczne i syte jak domowe.
Czarodziejska Chata to także doskonałe miejsce do organizacji imprez okolicznościowych.
– Chrzciny, komunie, wesela, stypy, imieniny, urodziny i inne imprezy okolicznościowe organizujemy na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb naszych gości. Mamy znakomite warunki i doświadczenie, które pozwalają nam sprostać największym wyzwaniom – podkreśla Kazimierz Chrapek.
(TP)
 
***
Restauracja Czarodziejska Chata
ul. Sienkiewicza 16
50-330 Jedlina-Zdrój
tel. 602 735 077, 600 397 131

REKLAMA

Click Here