https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zdrowe, smaczne i szybkie gotowanie

garnki_amc_1Lubisz gotować, a brakuje ci pomysłów? Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów kulinarnych, które prowadzi Liliana Krac, właścicielka wałbrzyskiej restauracji „Polskie Smaki”. – Warsztaty prowadzone są przy użyciu wyjątkowych naczyń firmy AMC i połączone są z degustacją przygotowywanych przeze mnie i uczestników potraw– zachęca Liliana Krac.
 
– Mimo bardzo popularnych w ostatnich czasach zakupów przez Internet, firma AMC – poprzez swoich przedstawicieli – organizuje prezentacje, połączone z pokazem możliwości produkowanych naczyń, bezpośrednio w kuchni zainteresowanych osób. Co ważne, prezentacja nie jest powiązana ze sprzedażą, przez co jest to najbardziej poważne i uczciwe podejście do kwestii doradztwa i ewentualnych zakupów – podkreśla Liliana Krac.
Właścicielka restauracji „Polskie Smaki” jest jedyną w naszym regionie przedstawicielką firmy AMC. Liliana Krac organizuje w swojej restauracji warsztaty kulinarne, czyli imprezy informacyjne, w trakcie których uczestnicy mogą osobiście spróbować gotowania, pieczenia, czy nawet wędzenia (!) potraw, które połączone są z degustacją przygotowanych dań. Takie warsztaty to również znakomita zabawa, podczas której wszyscy uczestnicy biorą udział, między innymi, w losowaniu wartościowych prezentów.
Firma AMC – opatentowała najlepszy na świecie system gotowania. AMC Premium to idealny system do gotowania, serwowania i przechowywania potraw – optymalnie dostosowany do potrzeb gospodarstwa domowego i nie tylko, ponieważ nigdy dotąd zdrowe, smaczne i szybkie (a co za tym idzie: tańsze i ekologiczne) gotowanie nie było tak genialnie łatwe.
– Metoda AMC to gotowanie bez dodatku wody i smażenie bez dodatku tłuszczu. AMC wyróżnia się systemem Visiotherm oraz Audiotherm, umożliwiającym szybką i łatwą kontrolę procesu gotowania. Kuchenny autopilot, za pośrednictwem połączenia radiowego, w pełni automatycznie steruje przebiegiem gotowania, a mobilne pole grzejne czyni z garnka najoszczędniejszy na świecie piekarnik. Ekskluzywny materiał, jakim jest stal szlachetna, zachowuje swe piękno przez długie lata. Dzięki opatentowanemu wkładowi ceramicznemu Thermobloc, AMC – jako jedyny producent – oferuje ergonomiczne uchwyty, które nie nagrzewają się podczas gotowania. Każdego dnia zaoszczędzicie Państwo pieniądze, ponieważ będziecie używali mniej tłuszczu, wody, soli, a przede wszystkim energii i czasu – wyjaśnia Liliana Krac.
Podczas bezpłatnych warsztatów, cyklicznie organizowanych przez Panią Lilianę, przekonacie się Państwo, że gotowanie może być przyjemnością i radością, a nie uciążliwym obowiązkiem.
(TP)

REKLAMA

Kliknij tutaj