https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Słoneczne Wzgórze Pod Dębem

pod dębem 1Czy w Wałbrzychu jest miejsce, skryte wśród zieleni drzew, w którym szum płynącego potoku zagłusza wielkomiejski zgiełk, a smak doskonałych potraw przenosi w czasy dzieciństwa? Jest! To restauracja Słoneczne Wzgórze Pod Dębem przy ul. Orłowicza 85a w dzielnicy Piaskowa Góra.
 
Na Piaskowej Górze w Wałbrzychu restauracji jest kilka, ale tylko Słoneczne Wzgórze Pod Dębem znajduje się w niepowtarzalnym miejscu – na terenie ogródków działkowych.
– Dzięki temu wszyscy goście mają zapewniony spokój. Mogą do nas przyjść pieszo całe rodziny, ale równie dobrze mogą do nas przyjechać z każdego miejsca w regionie, ponieważ mamy do dyspozycji obszerny i bezpłatny parking – wyjaśniają właściciele Słonecznego Wzgórza Pod Dębem.
Jednak tym, co najbardziej przyciąga smakoszy, jest znakomita kuchnia.
– Mamy liczne grono stałych bywalców, którzy rozsmakowali się w naszej kuchni oraz w naszych wypiekach. I to oni, tak zwaną pocztą pantoflową, przekazują informacje o tym, co tu serwujemy kolejnym osobom. Co ich przyciąga? Smak! Bo wychodzimy z założenia, że każde danie ma smakować jak w domu i nikt nie może od nas wyjść głodny – dodaje szefowa kuchni restauracji Słoneczne Wzgórze Pod Dębem.
Dobre jedzenie i wyjątkowa lokalizacja to nie jedyne atuty tej restauracji. Kolejnym jest dobra muzyka, która towarzyszy imprezom organizowanym w Słonecznym Wzgórzu Pod Dębem. Andrzejki, Sylwester, Walentynki mają w tym miejscu swoich stałych bywalców, ceniących nie tylko wymienione wcześniej walory, ale także znakomitą, rodzinną atmosferę tego miejsca. Doświadczony zespół pracowników restauracji sprawnie i na najwyższym poziomie organizuje wesela, komunie, chrzciny i inne imprezy okolicznościowe.
– A od 21 lutego zapraszamy wszystkich na wieczorki taneczne, które będziemy organizowali w piątki – zachęcają właściciele restauracji Słoneczne Wzgórze Pod Dębem.
(TP)
 
***
Ul. Orłowicza 85a
Piaskowa Góra
Wałbrzych 58-309
tel. 509 526 011
tel. 509 526 012
www.slonecznewzgorze.eu

REKLAMA

Click Here