https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

GO-leasing już w Wałbrzychu!

Portrait of confident businessteamOddział ogólnopolskiej firmy leasingowej już w Wałbrzychu! GO-leasing ma swój oddział w Wałbrzychu przy ul. Słowackiego 15a (I piętro).
GO-leasing to dynamicznie rozwijająca się partnerska sieć brokerów leasingu, która obsługuje Klientów na terenie całego kraju. Współpracuje z 28 sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi i bankami – dzięki temu jej pracownicy wiedzą gdzie otrzymać leasing najtaniej.
Firmy, z którymi współpracuje GO-leasing  to m.in.: Bankowy Fundusz Leasingowy (PKO Leasing), BETAD Leasing, BGŻ Leasing, BPS Leasing, BRE Leasing, BZWBK Leasing, CARBO Leasing, EFL (Europejski Fundusz Leasingowy), Getin Leasing, Grenke Leasing, Finserv, Handlowy Leasing, Idea Leasing, IKB Leasing, Impuls Leasing, Leasing Plus, Leasing Polski, Millennium Leasing, ORIX, Pekao Leasing, Raiffeisen Leasing, SG Equipment Leasing (Societe Generale), Siemens Finance, Stefczyk Leasing, VB Leasing.
– Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Wybieramy dla Państwa bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty leasingu na rynku, dbając przy tym o optymalne rozwiązania podatkowe. Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom jak najwyższej jakości oferowanych usług. Wartości, którymi kierujemy się na co dzień to: profesjonalizm, uczciwość oraz wysoka etyka zawodowa, odpowiedzialność, dbałość o interes Klientów oraz niezależność – podkreślają przedstawiciele GO-leasing w Wałbrzychu.
Najniższe oprocentowanie leasingu to nie wszystko! Co jeszcze wyróżnia GO-leasing?
Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie zawierania umów leasingu. Kontrahenci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski, załatwiamy zaświadczenia, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.
Bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku. Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o nich pierwsi. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji w nowej rzeczywistości.
Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków. Dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu.
Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty – także w kontekście korzyści podatkowych i rachunkowych.
Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!
Bezpieczeństwo transakcji.
Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski. Jesteśmy mobilni. Szanujemy czas naszych Klientów – dojedziemy do nich w dowolne miejsce w naszym regionie!
(TP)
***
GO-leasing – Oddział w Wałbrzychu
Słowackiego 15a I piętro
58-300 Wałbrzych
Tel. 733 87 72 72
e-mail: walbrzych@GO-leasing.pl
www.GO-leasing.net

REKLAMA

Click Here