https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Centrum Pogrzebowo – Kamieniarskie Bafia & Sapka

centrum pogrzebowoCentrum Pogrzebowo-Kamieniarskie Bafia i Sapka to renomowany zakład pogrzebowy, świadczący kompleksowe usługi  pogrzebowe i kamieniarskie w Wałbrzychu, Szczawnie-Zdroju, Mieroszowie, Sokołowsku i w okolicznych miejscowościach. – Dbając o dobro naszych Klientów, pomagamy także w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem – dodają właściciele.
Misją Centrum Pogrzebowo – Kamieniarskiego Bafia & Sapka jest godność i poszanowanie osoby zmarłej, pogrążonych w żalu bliskich oraz kulturalna i godna obsługa uroczystości pogrzebowych. Firma zapewnia kompleksowe i profesjonalne działania w zakresie organizacji pogrzebu. Jej pracownicy są gotowi do interwencji w każdym czasie i w każdej sytuacji, gwarantując nienaganną obsługę – odpowiednią do wszystkich nawet najtrudniejszych okoliczności. Dzięki wielu zakładom pogrzebowym i placówkom na terenie Wałbrzycha oraz okolicznych miejscowości, Centrum Pogrzebowo – Kamieniarskie Bafia & Sapka jest w stanie zapewnić profesjonalną i szybką obsługę. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło właścicielom zidentyfikować wszystkie oczekiwania klientów, dlatego firma zapewnia usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.
– Odkąd w 1995 roku przejąłem zakład pogrzebowy od moich rodziców, dokładam wszelkich starań, by świadczone przeze mnie usługi stały na najwyższym poziomie. Współczucie, godność i szacunek – wartości tych słów nie da się przecenić w trudnych chwilach, w których jestem do Państwa dyspozycji – podkreśla Dominik Bafia, właściciel zakładu pogrzebowego. – W naszej firmie organizujemy uroczystości pogrzebowe tradycyjne i urnowe z kremacją zgodnie z tradycją katolicką i świecką. Załatwiamy wszelkie formalności związane z organizacją pogrzebu. Reprezentujemy rodzinę osoby zmarłej w urzędach, kancelariach kościelnych i cmentarnych. W ramach organizacji pogrzebu oferujemy szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych. W swojej ofercie posiadamy zróżnicowane pod względem stylu trumny, urny, tabliczki i klepsydry. Za naszym pośrednictwem można także zamówić nekrolog i kondolencje w prasie. Na życzenie zapewniamy oprawę muzyczną przy grobie w wykonaniu instrumentalisty. Do dyspozycji pozostawiamy także szeroki wybór kompozycji kwiatowych. Oferujemy wieńce i wiązanki przygotowane na specjalnie indywidualne zamówienie.
Centrum Pogrzebowo – Kamieniarskiego Bafia & Sapka świadczy także wszechstronne usługi kamieniarskie, nieprzerwanie od 1992 roku.
– Od 1990 roku działam na rynku Wałbrzycha i okolicznych miejscowościach. Nie ma dla mnie usługi kamieniarskiej, której bym się nie podjął, a każde zamówienie traktuję, tak jak by miało być przygotowywane dla mnie. Stąd też, jak sądzę, usługi kamieniarskie, które świadczymy, są zawsze solidne – mówi Cezary Sapka, właściciel zakładu kamieniarskiego. – Nasz zakład posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu nagrobków wedle indywidualnych preferencji. Szczególnie rekomendujemy nagrobki z granitu, które cechują się długowiecznością i szerokimi możliwościami doboru kolorystyki. Posiadamy pełne zaplecze obróbki kamienia i jesteśmy wstanie zaproponować pomniki w kształtach i wymiarach według Państwa projektu. Mamy w swojej ofercie nagrobki granitowe, z kamienia wydobywanego zarówno w Polsce jak i z najlepszych regionów całego świata. Ponadto firma wykonuje: kominki, blaty kuchenne i łazienkowe, parapety, schody i inne elementy budowlane.
(TP)
***
Centrum Pogrzebowo – Kamieniarskie Bafia & Sapka
ul. Broniewskiego 2A, 58-309 Wałbrzych,
Telefon: 664 576 575
E-mail: kontakt@centrumpogrzebowewalbrzych.pl
Zakład Pogrzebowy „Eurydyka”
ul. Armii Krajowej 24, 58-302 Wałbrzych
Telefon: 600 959 520
Filia w Mieroszowie „Ostatnia Posługa”
pl. Niepodległości 3-4, 58-350 Mieroszów
Telefon: 500 669 070
Zakład Pogrzebowy „Ostatnia Posługa”
ul. Słoneczna 5, 58-350 Sokołowsko
Telefon: 500 669 070
Zakład Kamieniarski Cezary Sapka „Magma”
ul. Przyjaciół Żołnierza 14, 58-304 Wałbrzych
Telefon: 603 207 940
Filia w Rościszowie “Ostatnia Posługa”
Rościszów 11, 58-250 Pieszyce
Telefon: 667 080 626

STRONA GŁÓWNA

REKLAMA

Kliknij tutaj