https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Biesiada – tu zjesz jak u mamy

biesiadaRestauracja „Biesiada” w Wałbrzychu, to miejsce , które słynie z wybornego jedzenia w myśl dewizy jej właścicieli: – U nas zjesz jak u mamy: porządnie, dobrze i smacznie!
Trafić do tego pysznego miejsca jest bardzo łatwo, ponieważ restauracja „Biesiada” mieści się w dobrym punkcie – przy u. Wysockiego 22, na trasie z centrum Wałbrzycha do Szczawna Zdroju – na przeciwko Starej Kopalni. Dużym atutem restauracji „Biesiada” jest obszerny parking, znajdujący się przed wejściem. Oprócz małej sali, mieszczącej około 60 osób, do dyspozycji gości jest również duża sala, mogąca pomieścić nawet 120 osób.
– Przede wszystkim proponujemy tradycyjne dania rodzimej kuchni, a ostatnią nowością są przygotowywane przez nas specjalne zestawy dietetyczne. Naszą specjalnością jest catering, organizacja imprez okolicznościowych oraz obsługa różnych imprez: studniówek, konferencji, czy spotkań biznesowych. Zorganizujemy przyjęcie okolicznościowe w naszej restauracji oraz w każdym miejscu wybranym przez klienta. Mogą to być przyjęcia urodzinowe, komunie, chrzciny, stypy, wesela, bale itd. Jesteśmy bardzo otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego dostosowujemy się do planu, służąc jedynie radą. Ale to nie wszystko – przyjmujemy zamówienia na posiłki regeneracyjne dla firm i grup pracowniczych, na wyroby garmażeryjne, oferujemy również własne wypieki. Nasze kwalifikacje oraz długoletnie doświadczenie w branży gastronomicznej zapewnią Państwu usługi na najwyższym poziomie – zachęcają właściciele restauracji „Biesiada”.
(TP)
DOSTAWA NA TELEFON
74/842-28-22 i 607-087-927
PW BIESIADA
ul. Wysockiego 22 Wałbrzych.
***
BAL MASKOWY „KAPELUSZNIK”
W BIESIADZIE W WAŁBRZYCHU
ul. Wysockiego 22
22 lutego 2014 r.  godz. 20.00
wstęp: 80 zł,- od osoby
Zabawa przy muzyce mechanicznej – DJ.
Gwarantujemy: 3 posiłki gorące
3 zimne zakąski
zimne i gorące napoje bez ograniczeń.
ZAPRASZAMY również grupy zorganizowane.
REZERWACJA: TEL. 607-087-927

REKLAMA

Click Here