Tygodnik DB2010

Pomoc finansowa

 – Masz kłopoty finansowe? Potrzebujesz wsparcia? Zgłoś się do nas! Centrum Kredytowe Beatu$ zajmuje się wyszukiwaniem ofert kredytów, pożyczek dla osób potrzebujących dofinansowania do swojego budżetu – mówią właściciele firmy od lat znanej na wałbrzyskim rynku usług finansowych.

choinka

 

 

 

 

 

 

 

 

– Wiele osób boryka się z problemami finansowymi lub po prostu potrzebuje chwilowego wsparcia finansowego. Są różne sytuacje, dlatego nasza firma specjalizuje się w wyszukiwaniu ofert kredytowych, pożyczkowych indywidualnie do potrzeb naszego klienta. Posiadamy szeroki wachlarz produktów finansowych. Współpracujemy z ponad 20 bankami oraz ponad 40 instytucjami pożyczkowymi. W ofercie posiadamy:

– kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, samochodowe, bankowe, pozabankowe,

– pożyczki pozabankowe długo i krótko terminowe,

– bezpłatne doradztwo,

-spłata innych zobowiązań + odzyskiwanie ubezpieczeń z kredytów,

– czyszczenie bik-u,

– upadłość konsumencką i inne.

Korzystając z naszych usług i zostając naszym klientem zyskujecie Państwo fachową obsługę, indywidualne dopasowanie oferty do Państwa możliwości. Szukamy tak długo oferty dla naszego klienta, aż ją uzyskamy. Wstępna decyzja już w 5 minut, ponadto zapewniamy w pierwszej kolejności dostęp do nowości kredytowych. Zainteresowanych zapraszamy do naszych siedzib:

 

Beatu$

  1. Bolesława Chrobrego 2/1 w Wałbrzych

Doradcy Mateusz : tel .531-483-291, Iwona : tel.531-227-390

 

Kredytu$

  1. Wyzwolenia 49/2 w Wałbrzychu

Doradca Beata: tel. 793-793-005

 

Nasze biura otwarte czynne są od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 16.00 – zachęcają właściciele Centrum Kredytowego Beatus i Kredytus w Wałbrzychu.

(TP)

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej