https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Skin Effect Instytut Kosmetologii – miejsce, które pokochasz od pierwszego zabiegu!

10 grudnia obdyło się oficjalne otwarcie Instytutu Kosmetologii Skin Effect w budynku Wałbrzych Medical Park, przy ulicy Młynarskiej 24/2.
skin-effect-1m
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skin Effect to wyjątkowe miejsce, stworzone z pasją, w którym klienci mogą skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, leczniczych oraz odmładzających.
Pierwszą grupą zabiegów są tzw. zabiegi sezonowe, czyli takie, które w danym okresie utrzymują naszą skórę w dobrej kondycji oraz sprawiają, że jest ona bardziej odporna na warunki atmosferyczne podczas wysokich temperatur latem lub bardzo niskich zimą.
Zabiegi lecznicze są skierowane do osób, które odczuwają dyskomfort z powodu różnych dermatoz, takich jak: trądzik pospolity, trądzik dorosłych, cera naczyniowa czy przebarwienia skóry. Oferta obejmuje także zabiegi mikronakłuwania niwelujące widoczność blizn i rozstępów na ciele, przy pomocy Derma Fusion Pen oraz medycznych, wysoce aktywnych ampułek Fusion Mesotherapy.
Zabiegi odmładzające to grupa innowacyjnych zabiegów stymulujących skórę dojrzałą, wymagającej aktywnej pielęgnacji. Dzięki swojej skuteczności, proponowane zabiegi anti- aging nie tylko poprawiają jędrność skóry, sprawiają że zmarszki oraz bruzdy stają się mniej widoczne, ale także pomagają odzyskać młodzieńczy owal skóry.
Instytut Skin Effect współpracuje także z uznanym wśród środowiska medycznego, farmaceutą, który posiada certyfikat umożliwiający prowadzenie konsultacji z zakresu dietetyki oraz ziołolecznictwa. Pan Grzegorz Carowicz opublikował już dwie autorskie książki oraz nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na światowych uniwersytetach m.in. w Wielkiej Brytanii, Kopenhadze oraz Kalifornii. Obszar jego specjalizacji obejmuje m.in. żywienie dzieci z problemem otyłości, postępowanie dietetyczne podczas chorób przewlekłych i chemioterapii, wskazywanie interakcji zażywanych leków z żywieniem oraz suplementami diety.
Instytut Skin Effect jest prowadzony przez kosmetologa z wieloletnim doświadczeniem w pracy zawodowej na terenie Polski i nie tylko. Pani Aleksandra prywatnie jest miłośniczką zdrowego stylu życia, dlatego też przez wiele lat współpracowała z redakcjami farmaceutycznymi, które publikowały artykuły jej autorstwa na temat zdrowej i właściwej pielęgnacji oraz prowadziła wykłady podczas kongresów kosmetycznych. Po wielu latach zdecydowała stworzyć własny gabinet, w którym będzie mogła poświęcić swój czas klientom, sprawić, że znajdą oni w jednym miejscu holistyczną opiekę.
Obecnie prowadzi także własny blog o tematyce kosmetologicznej i dietetycznej (lubienaturalnie.pl).
– Wszystkie rozwiązania, które stosuję w Instytucie są wynikiem moich wieloletnich doświadczeń oraz stanowią wszechstronny program pielęgnacji i leczenia skóry – podkreśla kosmetolog Aleksandra Szczepańska.
Pełną ofertę zabiegową znajdą Państwo pod adresem strony internetowej : www.skineffect.pl oraz na Facebooku : www.facebook.com/skineffectwalbrzych.
(TP)

REKLAMA

Kliknij tutaj