Tygodnik DB2010

Sklep i serwis jakich mało

Na rynku jest wiele firm zajmujących się komputerami i urządzeniami z nimi powiązanymi. Niewiele jest jednak takich, które świadczą usługi na najwyższym poziomie i w bardzo szerokim zakresie. – Prowadzimy sklep komputerowy, serwis komputerów i kopiarek oraz instalujemy sieci LAN i systemy monitoringu – wyliczają właściciele firmy db9 Usługi IT z ul. Nowy Świat 6a w Wałbrzychu.

reklama db9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma db9 Usługi IT z powodzeniem działa na rynku od września 2011 roku. Bardzo łatwo ją znaleźć, bowiem sklep i serwis znajdują się w centrum Wałbrzycha, przy ul. Nowy Świat 6a. Ta lokalizacja jest wielkim udogodnieniem zwłaszcza dla osób, które chcą kupić lub osobiście dostarczyć do serwisu komputer, monitor, czy kopiarkę. Wejście do lokalu znajduje się przy miejscach postojowych! Także dla pasażerów komunikacji miejskiej jest to znakomita lokalizacja, bowiem kilkadziesiąt metrów dalej jest przystanek autobusowy. Najważniejsza jest jednak kompetentna i miła obsługa.

 

Sklep

 

Zajmujemy się sprzedażą szerokiej gamy części, akcesoriów komputerowych oraz materiałów eksploatacyjnych wielu światowych marek – wyliczają właściciele firmy db9 Usługi IT. – Prowadzimy sprzedaż kopiarek znanych producentów o światowej renomie: Toshiba, Ricoh oraz Konica Minolta, a także szeroki wachlarz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Nasz sklep komputerowy oferuje między innymi: płyty główne, procesory, pamięci, obudowy, zasilacze, monitory i inne podzespoły. Mamy również w swojej ofercie duży wybór akcesoriów komputerowych, między innymi: myszki, głośniki, klawiatury i inne.

 

Serwis

 

Dzięki temu, że prowadzimy sklep z częściami komputerowymi oraz akcesoriami, jesteśmy w stanie na życzenie klientów złożyć komputery w dowolnych konfiguracjach, by najlepiej były dopasowane do ich potrzeb. Gama usług oferowanych przez nasz serwis jest bardzo szeroka: naprawa, konserwacja i modernizacja komputerów stacjonarnych i notebooków; naprawa kopiarek firm: Toshiba, Ricoh i Konica Minolta, a także naprawa urządzeń peryferyjnych, jak drukarki, plotery itp. Na tym nie koniec, ponieważ zajmujemy się także instalowaniem  sieci LAN  – zarówno kablowych jak i bezprzewodowych oraz montażem systemów monitoringu tak analogowego, jak  i cyfrowego. Dla klientów firmowych świadczymy także usługę stałej opieki serwisowej. Jest to bardzo ciekawe i praktyczne rozwiązanie, obejmujące nie tylko usługi bieżącej konserwacji i naprawy sprzętu komputerowego oraz infrastruktury LAN, ale przede wszystkim  – co dla funkcjonowania firm jest niezwykle ważne – wizyt w nagłych wypadkach. Oferujemy również doradztwo w zakresie zakupu sprzętu oraz oprogramowania.

Kontakt

 

Firma db9 Usługi IT świadczy usługi dla firm oraz klientów detalicznych. Zapraszamy do naszego sklepu i serwisu przy ul. Nowy Świat 6a  w Wałbrzychu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 16.30, a w soboty w godzinach 10.00 – 14.00. Można się z nami skontaktować telefonicznie, dzwoniąc pod numery: 531 792 365 i 531 788 646 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej sklep@db9.net.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://db9.net.pl – zachęcają właściciele firmy db9 Usługi IT.

Tags: , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej