Tygodnik DB2010

Zdolny gimnazjalista

Kacper Gut, uczeń klasy III Gimnazjum Miejskiego im. Jana Pawła II w Jedlinie Zdroju, został trzykrotnym laureatem Dolnośląskiego Konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista”: Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego, Chemicznego i Geograficznego.

kACPER

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest to prestiżowy konkurs, uprawniający do zwolnienia ucznia z egzaminu gimnazjalnego. Do konkursu przygotowywali Kacpra: Wioletta Leputa – Stitu (nauczyciel chemii i fizyki) oraz Jan Sobieski (nauczyciel biologii i geografii).

– Kacper jest uczniem przejawiającym wszechstronne zainteresowania. Interesują go podróże, o których wiele czyta i ogląda filmy podróżnicze. W czasie wolnym słucha muzyki rokowej. Bardzo lubi gotować. W przyszłości chciałby zostać lekarzem. Kacper aktywnie angażuje się w życie szkoły i środowiska lokalnego. Przez dwa lata szkolne, podczas różnego rodzaju ceremonii, był w asyście pocztu sztandarowego szkoły. Obecnie działa w samorządzie uczniowskim i pełni funkcję przewodniczącego szkoły – chwali ucznia Barbara Jakacka, dyrektor Gimnazjum Miejskiego im. Jana Pawła II w Jedlinie Zdroju.

(RED)

Tags: , , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej