Tygodnik DB2010

Gramy dla Kamila

W gminie Czarny Bór odbędzie się kolejna impreza, która ma jeden cel – zebrać jak największą sumę pieniędzy dla chorego 17-letniego Kamila Dropa z Czarnego Boru.

 

Kamil, który jest piłkarzem drużyny juniorów Skalnika Czarny Bór, niedawno dowiedział się, że jest poważnie chory, a jego leczenie wymaga sporych środków finansowych. Mieszkańcy gminy ponownie zjednoczyli siły i chcą pomóc chłopcu oraz wesprzeć jego rodzinę.

– W imieniu dyrekcji, grona pedagogicznego i uczniów Gminnego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Czarnym Borze, mam zaszczyt zaprosić Państwa na koncert charytatywny „Gramy dla Kamila”, który odbędzie się 9 stycznia 2016 roku (sobota) o godz. 15.00 w auli Gminnego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Czarnym Borze przy ul. Sportowej 44. Uwaga! Opłata za wstęp jest dobrowolna! Podczas koncertu wystąpią: uczniowie i absolwenci Gminnego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Czarnym Borze, Justyna Piela – zwycięzca Wałbrzyskiego Mam Talent oraz zespół góralski „Janicki”. Dodatkowo  będą prowadzone licytacje, badania poziomu cukru i ciśnienia, będzie można także kupić słodkie przysmaki. Podczas koncertu będziemy zbierać fundusze na leczenie naszego kolegi Kamila Dropa. Bardzo prosimy o włączenie się w to szczytne przedsięwzięcie – apeluje Joanna Janik, prezes Stowarzyszenia Górali Czarnoborskich.

(RED)

dla kamila

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej