Tygodnik DB2010

Zostań miss mam

Fundacja Edukacyjno – Społeczna „Polny Kwiat” serdecznie zaprasza kobiety – matki zamieszkujące tereny wiejskie oraz miasta do 20 tys. mieszańców z województwa dolnośląskiego do zgłaszania się do I etapie plebiscytu „Miss Mam 2015”. Zadanie realizowane jest w ramach programu FIO Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

 

Po I etapie plebiscytu wybrane przez jury mamy zostaną zaproszone do udziału w grudniu w gali „Miss Mam 2015”. Celem gali będzie promowanie roli matki jako ważnej funkcji społecznej dla rozwoju ogółu społeczeństwa.

– Drogie Panie! Czy jesteście szczęśliwe z faktu bycia matkami? Czy Wasze dzieci są dla Was najważniejsze i lubicie poszerzać swoją wiedzę i zainteresowania dotyczące wychowywania dzieci oraz stymulowania ich rozwoju? Czy jesteście dumne z pełnienia swojej roli? Jeśli tak to zgłoście swój udział plebiscycie Miss Mam 2015. Tu nie chodzi o wiek, wygląd, czy wykształcenie! Chcemy nagrodzić wasz trud w wychowywaniu dzieci! Wystarczy wypełnić zgłoszenie, dołączyć swoje zdjęcie w wersji elektronicznej z dzieckiem lub dziećmi oraz dołączyć krótką pracę pisemną – „ Mój najszczęśliwszy dzień z moim dzieckiem / z moimi dziećmi” – karta z pamiętnika. Regulamin i karta zgłoszenia do plebiscytu dostępne są na stronie www.fundacjapolnykwiat.cba.pl. Na uczestniczki czekają atrakcyjne nagrody, porady kosmetyczne i fryzjerskie – zachęca Agnieszka Lechowicz, prezes Fundacja Edukacyjno – Społeczna „Polny Kwiat”.

(RED)

fundacja polny kwiat logo

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej