Tygodnik DB2010

Nagrodzą czytelników

11 czerwca o godz. 17:00, w Gminnym Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Starych Bogaczowicach, odbędzie się spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską. Tego dnia – o godz. 16.00 – nagrodzeni zostaną także najlepsi czytelnicy biblioteki.

– Agnieszka Lingas-Łoniewska jest polską pisarką, autorką poczytnych, kierowanych głównie do kobiet powieści obyczajowych, w których wątki romantyczne przeplatają się z elementami sensacyjnymi. Wśród jej książek, których jak dotychczas napisała już ponad dwadzieścia, można wyróżnić popularne, pełne emocji cykle powieściowe „Łatwopalni” oraz „Zakręty losu”. Jej książki są jednymi z najbardziej poczytnych w naszej bibliotece – podkreśla Ilona Bujalska, dyrektor Gminnego Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Starych Bogaczowicach.

Agnieszka Lingas-Łoniewska przyszła na świat 14 listopada 1972 roku w Wałbrzychu, jednak swoje życie związała z Wrocławiem. W stolicy Dolnego Śląska na tamtejszym uniwersytecie ukończyła studia na kierunku filologii polskiej. Przez wiele lat pracowała w korporacji, jednak postanowiła rzucić tę pracę, gdy jej książki zaczęły odnosić sukcesy.

(IL)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej