Tygodnik DB2010

Są unijne pieniądze na start!

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego mocno stawia na „młode”, mikro i małe firmy! Właśnie ruszył specjalny program ukierunkowany na przedsiębiorców, którzy niedawno rozpoczęli działalność gospodarczą. W ramach akcji „Uniesiemy Twój biznes!” ci, którzy startują i nie mają historii kredytowej mogą dostać pożyczkę w wysokości do 50 tysięcy złotych. -Uprościliśmy nasze procedury. Pomagamy wypełniać wnioski, a decyzję o przyznaniu pożyczki wydajemy wciągu tygodnia – podkreśla Robert Jagła, prezes zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.

 Robert Jagla

 

 

 

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego 02 czerwca 2014 roku, jako pierwszy pośrednik finansowy rozpoczął realizację programu Banku Gospodarstwa Krajowego na Pożyczkę Globalną. Chodzi tu o inicjatywę JEREMIE, czyli unijne środki z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego.

Aktualnie realizowana umowa zawarta została łącznie na kwotę 22 milionów złotych (z czego: 20 milionów złotych pochodzi Banku Gospodarstwa Krajowego, a 2 miliony złotych to wkład własny FRW).

W niespełna trzy miesiące wałbrzyski pośrednik udowodnił, że jest bardzo dynamiczny w swoim działaniu. W tym czasie dolnośląscy przedsiębiorcy wykorzystali prawie 14 milionów złotych z nowej puli środków, dostępnej w FRW. Do dyspozycji jest jeszcze nieco ponad 8 milionów złotych.

Dostępne środki można na bieżąco sprawdzać na stronie internetowej www.frw.pl – w zakładce POŻYCZKI, w przedziale „Pożyczka w ramach inicjatywy JEREMIE” – link  http://frw.pl/aktualne-dostepne-limity-pozyczek/.

Nowy program, proste zasady

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego ruszył teraz ze specjalnym programem wsparcia pod hasłem: „Uniesiemy Twój biznes!”. Jest on skierowany do najmniejszych przedsiębiorstw oraz do osób rozpoczynających działalność gospodarczą  i firm, które funkcjonują na rynku nie dłużej niż 2 lata.

-Mocno stawiamy na mikro i małe firmy firmy. Wspieramy też tych, którzy startują i nie mają historii kredytowej. Uprościliśmy nasze procedury. Pomagamy wypełniać wnioski a decyzję o przyznaniu pożyczki wydajemy wciągu tygodnia. Nasi mobilni doradcy dojeżdżają do przedsiębiorców z całego Dolnego Śląska. Przedsiębiorco, nasz kapitał, Twój sukces!  – mówi Robert Jagła, prezes zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.

 

FOTO JEDNA Z KARTEK

Na początku wakacji Fundusz Regionu Wałbrzyskiego ruszył z akcją „Uniesiemy Twój biznes!”

 

RAMKA

Najważniejsze atuty pożyczek, jakich udziela  Funduszu Regionu Wałbrzyskiego:

  • 0% prowizji
  • oprocentowanie roczne 2%
  • okres spłaty do 5 lat
  • żadnych ukrytych kosztów
  • bezpłatne rozpatrzenie wniosku

 

RAMKA 2

Masz pytania?

Skontaktuj się z doradcą w Funduszu Regionu Wałbrzyskiego: tel. 74 66 44 810

 

RAMKA 3 + logo

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego

ul. Limanowskiego 15

58-300 Wałbrzych

tel: +48 74 66 44 810

fax: +48 74 66 44 822

mail: biuro@frw.pl

Biuro czynne: 7:30 – 15:30

 

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej