Tygodnik DB2010

Kuchenne okazje

Nowoczesne meble kuchenne nie muszą kosztować fortuny! Profesjonalne Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu daje możliwość zakupu kuchni z ekspozycji nawet za pół ceny!

– W naszym salonie prezentujemy przykładowe zestawy mebli kuchennych, które odzwierciedlają aktualne trendy i mody, zarówno w odniesieniu do wzornictwa, materiałów oraz kolorystyki. A gdy pojawiają się nowe projekty, to nasi klienci mają możliwość zobaczyć jak na żywo prezentują się i jak w rzeczywistości funkcjonują konkretne rozwiązania, które im oferujemy w trakcie przygotowywania projektu specjalnie dla nich. Osoby, którym podobają się eksponowane w naszym salonie meble, mają okazję kupić zestawy z ekspozycji płacąc tylko połowę ceny z katalogu – mówi Adam Krzywda, właściciel Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu.

Firma oferuje swoim klientom różnorodne rozwiązania systemów kuchennych wykonywanych pod wymiar, współpracując między innymi z Wolsztyńską Fabryką Mebli oraz niemieckimi firmami Nobilia i Sachsen Kuchen.

– Poza meblami z ekspozycji, nasza firma oferuje swoim klientom mnóstwo rozwiązań systemów kuchennych wykonywanych pod wymiar z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów oraz sprzętu AGD do zabudowy. Kompleksowa obsługa rozpoczyna się od pomiarów w domu czy mieszkaniu. Potem jest tworzenie projektu kuchni przy użyciu profesjonalnego programu CAD-kuchnie, wykonanie mebli, montaż u klienta, a później usługi serwisowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasza firma sprosta najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów, którym zapewniamy swobodę w procesie tworzenia ich wymarzonej kuchni. Dodatkowym atutem firmy jest aż pięcioletnia gwarancja udzielana na cały asortyment. Zapraszam do Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu oraz do kontaktu telefonicznego pod numerami: 74 066 03 39 i 601 77 13 57 – zachęca właściciele firmy.

(TS)

 

***

Nawiążemy współpracę z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz oraz z osobami zajmującymi się aranżacją i wyposażeniem wnętrz, a także studentami kierunków pokrewnych i osobami zamierzającymi realizować się zawodowo w tej dziedzinie.

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej