https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Papierowe wydanie DB 2010 – jedynego bezpłatnego tygodnika w Aglomeracji Wałbrzyskiej i powiecie kamiennogórskim – już we czwartek!

We czwartek – 28 maja 2026 r. – do stałych punktów dystrybucji trafi najnowszy numer Tygodnika DB 2010. Aktualna lista punktów dystrybucji dostępna jest tutaj: https://db2010.pl/dystrybucja/.

We czwartek wieczorem najnowszy numer Tygodnika DB 2010 dostępny będzie także w wersji on-line tutaj: https://db2010.pl/archiwum-gazety/.

W tym numerze między innymi:

– o protestach mieszkańców przeciwko budowie asfaltowej ścieżki rowerowej na Wzgórze Gedymina,

– utrudnieniach na remontowanych drogach,

–  o premierze wałbrzyskiej powieści Marka Krajewskiego,

– o spektaklu w wykonaniu mieszkańców Głyuszycy i Jedliny-Zdroju, który podbija serca widzów,

– o kapsule czasu w nowym żłobku,

– o tajemnicy zalesionego wzgórza w Kowalowej,

– o imprezach z okazji Dnia Dziecka,

– o Sudeckiej Setce,

– o występach naszych sportowców,

– zapowiedzi imprez kulturalnych,

– oferty z rynku nieruchomości.

Zapraszamy do lektury!

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty