https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Papierowe wydanie DB 2010 – jedynego bezpłatnego tygodnika w Aglomeracji Wałbrzyskiej i powiecie kamiennogórskim – już we czwartek!

We czwartek – 14 maja 2026 r. – do stałych punktów dystrybucji trafi najnowszy numer Tygodnika DB 2010. Aktualna lista punktów dystrybucji dostępna jest tutaj: https://db2010.pl/dystrybucja/.

We czwartek wieczorem najnowszy numer Tygodnika DB 2010 dostępny będzie także w wersji on-line tutaj: https://db2010.pl/archiwum-gazety/.

W tym numerze między innymi:

– o uchyleniu przez Wojewódzki Sad Administracyjny we Wrocławiu tak zwanej „uchwały przystankowej” Rady Miejskiej Wałbrzycha,

– o rowerowym rajdzie dla hospicjum,

–  o problemach z przebudową Stadionu Nowe Miasto w Wałbrzychu,

– o uszkodzeniu kładki w Książańskim Parku Krajobrazowym,

– o licealistach na scenie teatru dramatycznego,

– o Miesiącu Świadomości Zdrowia Psychicznego,

– o obchodach Dnia Europy w Jedlinie-Zdroju,

– o kolejowych planach w Kamiennej Górze,

– zapowiedzi imprez kulturalnych,

– oferty z rynku nieruchomości.

Zapraszamy do lektury!

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty