https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Flaga od Gminy Czarny Bór

– Pierwsze 20 osób, które zgłoszą się do biura podawczego Urzędu Gminy w Czarny Borze (parter, pokój nr 1), otrzyma flagę Polski – zupełnie za darmo! Zachęcam wszystkich mieszkańców Gminy Czarny Bór do wywieszenia biało-czerwonych flag na swoich domach, balkonach i posesjach w nadchodzący weekend majowy. Niech nasza gmina stanie się prawdziwie biało-czerwona! To wyjątkowy czas, w którym możemy wspólnie zamanifestować nasz patriotyzm i oddać hołd tym, którzy walczyli o wolność i niepodległość Polski. Nie zwlekajcie – działajmy razem i pokażmy, że Gmina Czarny Bór pamięta i jest dumna z historii naszego kraju – mówi Wójt Gminy Czarny Bór Adam Górecki.

(JJ)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty