https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Rozwój regionalnej gospodarki

To było naprawdę potrzebne wydarzenie! Konferencja Magazyny123 i Gremi Personal Poland zgromadziła pod jednym dachem wiele podmiotów, które realizują ten sam cel: rozwój regionalnej gospodarki. W wydarzeniu aktywnie uczestniczyli przedstawiciele Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

Anna Sawkiewicz przedstawiła WSSE „INVEST-PARK”, jej zakres działań i rzuciła nieco światła na procesy, które zachodzą od momentu podjęcia przez firmy decyzji o inwestowaniu w naszym kraju. Nieco później Dyrektorka Departamentu Sprzedaży i Rozwoju Biznesu WSSE „INVEST-PARK” Katarzyna Prociak wzięła udział w panelu dyskusyjnym o możliwościach rozwoju Dolnego Śląska, a także o wyzwaniach i potrzebach wszystkich interesariuszy.

– Bardzo się cieszę, że mieliśmy okazję porozmawiać o wyzwaniach i problemach z jakimi zmagają się WSSE „INVEST-PARK”, deweloperzy, logistycy i producenci oraz dostrzec, jak cenne są dobre relacje i szerokie spojrzenie wszystkich podmiotów biorących udział w procesie inwestycyjnym – relacjonuje specjalistka w Departamencie Sprzedaży i Rozwoju Biznesu WSSE „INVEST-PARK”, Anna Sawkiewicz. – Szczególne ważna jest potrzeba współpracy samorządu z biznesem oraz holistyczne spojrzenie na potrzeby inwestorów. Podczas konferencji nie mogło zabraknąć dyskusji o ESG, który będzie nam wskazywał kierunek zmian w naszym otoczeniu gospodarczym, rosnącym znaczeniu technologii i zielonej transformacji, która czeka przedsiębiorców w najbliższym czasie. Dziękujemy za zaproszenie i masę merytorycznej wiedzy!

(MM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty