https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Szkoleniowy zawrót głowy

Szkolenia, organizowane przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „INVEST-PARK” w partnerstwie z różnymi podmiotami oraz instytucjami, są jednym z elementów wsparcia inwestorów.

– Na pierwszy rzut oka, wyrzucamy śmieci z balkonu naszego biura. Jednak Ci, którzy uczestniczyli w naszym spotkaniu wiedzą, że to specjalne projekty, które pomagały nam optymalizować procesy w swoich firmach. Metoda FMEA zakłada lokalizowanie błędów, analizę, uczenie się na ich podstawie i eliminowanie zagrożeń, które mogą opóźniać nasze docelowe działania. Specjaliści z Vertin (dawniej Interdont Support Q) byli świetnie przygotowani i profesjonalnie przeprowadzili spotkanie po brzegi wypełnione wiedzą. Dziękujemy serdecznie za atrakcyjne jej przekazywanie i do zobaczenia na przyszłych warsztatach – podkreślają ekspertki z Departamentu Obsługi Inwestora Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

Kolejne szkolenie zorganizowane w siedzibie WSSE „INVEST-PARK” w Wałbrzychu poświęcone było strategiom utrzymania i rozwoju talentów w firmie.

– To było niezwykłe wydarzenie! Prowadzącej Elżbiecie Krokosz udało się stworzyć przestrzeń, w której sami uczestnicy chcieli dzielić się swoimi doświadczeniami, dzięki czemu odnosiliśmy się do praktycznych przykładów z życia firm członkowskich Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”. W tym miesiącu działy zarządzania zasobami ludzkimi w firmach na terenie WSSE „INVEST-PARK” są wyjątkowo zaopiekowane obchodząc „Marzec z HR”. Dla potencjalnych i obecnych pracowników jest to znak jakości, który świadczy, że w tych firmach stosuje się najnowsze i sprawdzone w działaniu praktyki. Teraz już wiemy, jak znaleźć talenty w naszych firmach, jak je rozwijać i pielęgnować. Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i atmosferę otwartości, a Talent Development Institute – by Ela Krokosz za sporą dawkę wiedzy opakowaną w bardzo przyswajalną formę dobrej zabawy – dodają ekspertki z Departamentu Obsługi Inwestora WSSE „INVEST-PARK”.

Kolejnym elementem wsparcia strefowych inwestorów są webinaria. Najbliższe zostało zaplanowane na 29 marca 2024 r. (godz. 10.00), a tematem będzie projekt ustawy o sygnalistach. 5 kwietnia o godz. 10.00 rozpocznie się webinar „Prawidłowe rozliczenie strefowe -omówienie najważniejszych praktycznych aspektów m.in. z zakresu zwolnienia ,kalkulacji dochodu, rozpoznania kosztów kwalifikowanych”, a 18 kwietnia o godz. 10.00 :Akcelerator branżowy dla branży kosmetycznej i detergentowej”.

Pełna informacja o szkoleniach organizowanych przez WSSE „INVEST-PARK” jest na stronie https://invest-park.com.pl/events/.

(MM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty