https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Eureka – szkoła z klasą w Wałbrzychu

Przed nami długo oczekiwana wiosna – czas nowych wyzwań, rodzących się nadziei na lepsze jutro i bezpieczną przyszłość. W tym okresie wielu rodziców stoi przed trudną decyzją wyboru szkoły, która zapewni ich dzieciom, wkraczającym w kolejny – po przedszkolu – etap edukacyjny, najlepsze warunki rozwoju. Jaka szkoła jest w stanie zagwarantować im edukacje na miarę XXI wieku? Z całą stanowczością należy stwierdzić, że „Eureka – Szkoła z klasą” w Wałbrzychu!

Dlaczego właśnie ta placówka oświatowa jest godna polecenia?

Ponieważ są w niej małe zespoły klasowe umożliwiające indywidualne podejście do dziecka, co sprzyja jego rozwojowi i stwarza szansę na eliminowanie, czy wyrównywanie braków. W Eurece panuje rodzinna, przyjazna uczniom atmosfera oraz otwartość na nowe trendy oświatowe.

Dzieci mają dostęp do nowoczesnych pomocy dydaktycznych oraz zajęć rozwijających ich kreatywność, takich jak: warsztaty kaligraficzne, kulinarne, czy krawieckie. W szkole działa radiowęzeł dający dzieciom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności dziennikarskich. Starsze klasy biorą udział w autorskim programie – Biznesowa Przygoda, przez który kształtują i rozwijają kompetencje matematyczne i ekonomiczne.

Nie bez znaczenia jest także to, że szkoła zapewnia dostęp do specjalistów z zakresu psychotraumatologii oraz terapii ręki.

To co jednak najbardziej przekonuje do Eureki, to podmiotowe, a nie przedmiotowe podejście do ucznia. Tutaj każde dziecko jest ważne, otoczone opieką, zrozumieniem i wsparciem.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Eureka – Szkołą z Klasą”

Ul. Pankiewicza 5

58-300 Wałbrzych

Tel. 602 231 533, 739 511 971

(TS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty