https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Szczawieńska promocja w Żłobku U Mikołaja

– Zapraszam dzieci ze Szczawna – Zdroju do Żłobka U Mikołaja w Strudze. Dzieci, które do 31 marca 2024 r. zostaną zapisane na rok szkolny 2024/2025, będą mogły skorzystać z 5 bezpłatnych godzin dziennie – mówi Ramona Bukowska, dyrektor Żłobka U Mikołaja w Strudze.

W Strudze w Gminie Stare Bogaczowice funkcjonuje jedyny w powiecie wałbrzyskim oddział żłobkowy, który – zgodnie z ustawą – jest wpisany do rejestru placówek opieki nad dziećmi do lat 3. Placówka działa w tym samym obiekcie, co przedszkole, dzięki czemu dzieci w jednym miejscu mają zapewnioną opiekę od pierwszego do 6 roku życia.

– Nasza placówka jest najlepszym miejscem dla rodzeństwa, które jest w wieku przedszkolnym. Rodzice nie muszą osobno wozić swoich pociech do żłobka i przedszkola, bo u nas mają dla nich zapewnioną opiekę w tym samym miejscu od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 17.00. Zapraszamy do skorzystania z promocji rodzinnej i innych zniżek – mówi Ramona Bukowska.

Placówka współpracuje z położną oraz z zespołem pedagogów, których pomysły przekładają się na indywidualność tego miejsca.

– W naszym przedszkolu dzieci czują się bezpiecznie, ponieważ grupy liczą maksymalnie 20 podopiecznych. Dzięki temu dzieci czują się swobodnie oraz rozwijają swoje umiejętność podczas pracy w grupie i budują poczucie własnej wartości. Co ważne, każda grupa – tak w żłobku jak i w przedszkolu – jest prowadzona przez inną nauczycielkę. Ale wszystkie panie są pełne empatii i zaangażowania w opiekę nad naszymi podopiecznymi – podkreśla dyrektor placówki.

Żłobek w Strudze dysponuje 30 miejscami. W ramach opłaty, dzieci mają zapewnione zajęcia dodatkowe: naukę języka angielskiego, sensoplastykę, gimnastykę ogólnorozwojową oraz zabawy tematyczne.

– Szukasz żłobka lub przedszkola dla dzieci od 1 do 5 roku życia? Koniecznie skontaktuj się z nami i skorzystaj z rodzinnej promocji: jeśli masz jedno dziecko w naszym żłobku, a drugie w naszym przedszkolu, to opłata za przedszkole będzie niższa o 50 procent! Dla wielu rodziców ważną informacją jest akceptowanie bonów żłobkowych 400+. Zapraszamy rodziców, którzy cenią sobie miłą i domową atmosferę w przedszkolu i żłobku, do kontaktu z naszą placówką w Strudze. Wszelkich szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 502 502 024 – zachęca Ramona Bukowska.

(TS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty