https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Najlepsze przedszkole dla twojego dziecka

Uśmiechnięte buzie i radosny gwar – tak dzieci z Przedszkola Językowego Chatka Małolatka II przy ul. Uczniowskiej 16 w Wałbrzychu witają gości i stęsknionych rodziców. – Maluchy nie mają czasu za nami tęsknić. Co więcej, trudno im się rozstać z przedszkolem – śmieją się rodzice.

W najnowocześniejszym biurowcu w Wałbrzychu od dziesięciu lat działa przedszkole Chatka Małolatka II.

– Wspaniały plac zabaw, nowoczesne wnętrze i wyposażenie oraz lekcje języka angielskiego to tylko niektóre z atutów naszego przedszkola – mówią właściciele przedszkola językowego, które działa w nowoczesnym biurowcu WSSE „INVEST-PARK” przy ul. Uczniowskiej 16 w Wałbrzychu.

Chatka Małolatka II jest kuźnią talentów, za sprawą szerokiej gamy zajęć edukacyjnych.

– Przedszkole to przede wszystkim nauka przez zabawę. Dzieci twórczo i aktywnie spędzają czas w niezbyt licznych grupach, w komfortowych i znakomicie wyposażonych salach, które mają duże okna, zapewniające dużo naturalnego światła. Nad ich rozwojem czuwają nauczycielki oraz personel pomocniczy. W bardzo bogatej ofercie edukacyjnej dzieci mają między innymi: język angielski, logorytmikę, tańce, akademię dźwięku i ciszy, zumbę, zajęcia z elementami piłki nożnej prowadzone przez trenerów, cykliczne spotkania z teatrem. Przedszkole organizuje wiele uroczystości i spotkań. Jest także zapewniona opieka logopedy, psychologa i pedagoga specjalnego – wylicza Iwona Puszkar, dyrektor przedszkola przy ul. Uczniowskiej w Wałbrzychu.

Wielu rodziców rozpoczyna pracę już o godz. 6.00, dlatego PrzedszkoleChatka Małolatka II jest otwarte w godzinach od 5.30 do 17.00 dla wszystkich dzieci z Wałbrzycha, gmin powiatu wałbrzyskiego i kamiennogórskiego, czy Świebodzic w wieku od 2 do 5 lat. Do ich dyspozycji są nowoczesne sale i wspaniały plac zabaw na świeżym powietrzu, a cały obiekt jest chroniony przez całą dobę.

– Od września 2024 r. będziemy także przyjmowali dzieci z orzeczeniami o stopniu niepełnosprawności oraz tworzyli takie grupy. Wspaniała i troskliwa kadra oraz rodzinna atmosfera sprawiają, że dzieci czuja się u nas jak w domu. Wszystkich rodziców zainteresowanych najlepszą ofertą przedszkolną w regionie wałbrzyskim zapraszamy po odbiór kart zgłoszeniowych. A gdyby ktoś miał dodatkowe pytania, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 793 39 08 54 – zachęca dyrektor Przedszkola Językowego Chatka Małolatka II.

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty