https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kolorowy bal seniora

Fantastyczna atmosfera, taniec, śpiew, szalona zabawa i muzyka towarzyszyły uczestnikom balu seniora, który został zorganizowany w Centrum Kultury + Biblioteka w Czarnym Borze.

– Na parkiecie bawili się członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Koła Gospodyń Wiejskich w Czarnym Borze wraz z Wójtem Gminy Czarny Bór Adamem Góreckim, a o taneczne rytmy zadbał DJ Przemek Parszczak. Zabawa odbyła się w konwencji balu przebierańców, a seniorzy wykazali się wyjątkową inwencją twórczą i pomysłowością w doborze kostiumów. I tak w tańcu wirowali Aterix z pszczółką Mają, przedstawiciele służb mundurowych, diabełki, rolnicy, damy z epoki art deco, Wilma Flintstone i wiele innych kolorowych postaci. Jak na bal z prawdziwego zdarzenia przystało wybrano też królową i króla balu seniora – relacjonuje Katarzyna Bernaś, dyrektor czarnoborskiej biblioteki.

W konkursie na najpiękniejsze przebranie zwyciężyli: Anna Włodarz w kostiumie Wilmy Flintstone i Jan Owsianka jako żołnierz wojsk amerykańskich. Wyróżnienia otrzymali też: Halina Kosek, Klaudia Kasprzyk, Teresa Wojtaczka oraz Józef Bińkowski.

– Jestem dumny z działalności organizacji senioralnych w Gminie Czarny Bór, a wszystkim uczestnikom zabawy gratulował też wyobraźni, pomysłowości i dziękował za wyjątkową aktywność – podkreśla Adam Górecki.

(KB)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty