https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Międzyzdrojowa współpraca

Radna Rady Powiatu Wałbrzyskiego Ramona Bukowska spotkała się z Burmistrzem Międzyzdrojów Mateuszem Bobkiem. – Powinniśmy podjąć wspólne działania dla wielu lokalnych środowisk – powiedziała po spotkaniu radna ze Szczawna-Zdroju.

 – Podczas mojej ostatniej wizyty w Międzyzdrojach spotkałam się z burmistrzem tej pięknej, nadmorskiej miejscowości. Nasza rozmowa dotyczyła możliwości nawiązania współpracy pomiędzy Uzdrowiskową Gminą Szczawno-Zdrój a Gminą Międzyzdroje Oba miasta wiele łączy: mają podobną liczbę mieszkańców, atrakcje oraz miejsca, które warto odwiedzić. Z takim potencjałem, wspólnie możemy zrealizować wiele projektów. Było to już kolejne spotkanie z burmistrzem Mateuszem Bobkiem, któremu serdecznie dziękuję za zaproszenie oraz merytoryczną dyskusję i śmiało mogę powiedzieć, że łączą na wspólne cele, między innymi w promowaniu turystyki i zdrowia naszych mieszkańców – relacjonuje Ramona Bukowska, która w nieodległej przeszłości była Przewodniczącą Rady Miejskiej Szczawna – Zdroju.

– Bardzo dziękuję za przemiłe spotkanie! Z niecierpliwością czekam na kolejne, które są źródłem fantastycznych inicjatyw, które – mam nadzieję – wspólnie zrealizujemy – dodał Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty