https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Rockowy wieczór z Mr Gil

Cóż to był za wieczór w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach! Przy wypełnionej sali, zespół Mr Gil zaprezentował przekrojowy materiał z repertuaru swojego oraz formacji Believe i Collage, którego kompozytorem jest lider zespołu – Mirosław Gil.

Na scenie Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach zaprezentował się zespół w składzie: Mirosław Gil (gitara prowadząca), Tomek Różycki (śpiew, gitary), Przemysław Zawadzki (gitara basowa) i Dawid Leszczyk (perkusja). W programie koncertu były nie tylko utwory z płyty Mr Gil „Love Will Never Come”, ale także z legendarnego albumu „Baśnie” formacji Collage oraz kompozycje z repertuaru formacji Believe. Na spotkanie z muzykami przybyli fani rocka progresywnego nie tylko z Boguszowa – Gorc, ale także z całego regionu. Zespół grał niespełna dwie godziny, a potem pozował do zdjęć i rozdawał autografy. Organizatorzy zapewnili także słodki poczęstunek.

– To był koncert na dobry początek roku. A przed nami wiele znakomitych wydarzeń muzycznych i kulturalnych. Już 3 lutego o godz. 18.00 na naszej scenie wystąpi Kathia, czyli autorka płytowego debiutu 2023 roku w Polsce – zapowiada Marek Dańczak, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty