https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Noworoczny pokaz artystyczny i inne atrakcje

Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze przygotowała na styczeń 2024 roku wiele atrakcji dla mieszkańców Gminy Czarny Bór. Już 11 stycznia o godz. 17.00 odbędzie się świąteczno – noworoczny pokaz lokalnych grup artystycznych.

– Zapraszamy na jedyny, niepowtarzalny świąteczno – noworoczny pokaz naszych grup artystycznych, podczas którego na scenie B+CK wystąpią: jasełkowo – Teatr I Morele Bęc (reżyseria Katarzyna Bernaś), kolędowo i pastorałkowo – dziecięca grupa wokalna (pod batutą Magdaleny Kawki) oraz tanecznym krokiem – dziecięca grupa taneczna oraz „Dzikie Densy” (pląsające z Renatą Łukaszewicz – Szczepanik). Będzie noworocznie, świątecznie, wzruszająco i rodzinnie – zapowiada Katarzyna Bernaś, dyrektor Biblioteki + Centrum Kultury w Czarnym Borze.

Kolejnym wydarzeniem, tym razem skierowanym głównie do dorosłej publiczności, będzie koncert noworoczny w weneckim wydaniu.

– 18 stycznia 2024 r. o godz. 18.00 prosto z Czarnego Boru, wraz z kwartetem smyczkowym AQuartet, popłyniemy muzyko lotem do Italii i odnajdziemy cztery epoki zabawy bez końca. Połączymy się z przeszłością. Odkryjemy tajemnice magicznego miasta. Będzie dużo pięknej muzyki, nie zabraknie czarownych śpiewów i uśmiechów. Artyści poprowadzą publiczność najpiękniejszymi muzycznymi trasami weneckiego karnawału. Ostrzegamy, będzie też odrobina szaleństwa, ale o tym przekonacie się już na miejscu. Bilety na to wydarzenie w cenie 35 zł są do nabycia w Bibliotece + Centrum Kultury w Czarnym Borze, ale liczba miejsc ograniczona – dodaje Katarzyna Bernaś.

Wcześniej, bo już 15 stycznia rozpoczną się ferie z Biblioteką + Centrum Kultury w Czarnym Borze.

– Będą animacje, gdy i zabawy, wyjazdy m.in. do teatru i kina oraz warsztaty kulinarne. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 13.00. Zapisy są prowadzone w B+CK oraz w świetlicach wiejskich – zachęca dyrektor placówki.

W czarnoborskiej książnicy trwają także do zaplanowanego na 28 stycznia 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku w Czarnym Borze, planowanych jest mnóstwo atrakcji.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty