https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Ocalić od zapomnienia – koncert noworoczny w Teatrze Zdrojowym

– Zapraszamy na pierwszy koncert w 2024 roku w Szczawnie-Zdroju! 12.01 o godz. 19.00 chcemy zabrać Państwa w muzyczną podróż po meandrach twórczości jednego z najwybitniejszych polskich artystów – Marka Grechuty. Koncert pod tytułem „Ocalić od zapomnienia” to piękna wyprawa szlakiem największych przebojów artysty, który napisał dziesiątki znakomitych tekstów oraz pozostawił po sobie wspaniałe kompozycje – mówi Mirosław Kowalik, dyrektor Teatru Zdrojowego w Szczawnie-Zdroju.

– Jego dorobek artystyczny to skarbnica wiedzy, piękna i pasji z jaką oddawał się sztuce na co dzień. My przypomnimy nie tylko jego największe przeboje, ale również uraczymy Państwa licznymi historiami na temat życia mistrza. Recital odbędzie się w Teatrze Zdrojowym im. H. Wieniawskiego w Szczawnie – Zdroju, a zaprezentują się artyści wrocławskiej Sceny pod Regałem, którzy przypomną utwory mistrza, jednocześnie nadając im niepowtarzalny, indywidualny charakter dzięki własnej interpretacji tych jakże pięknych utworów. Zapraszamy do odwiedzenia nas i włączenia się we wspólną podróż, byśmy razem, wspólnie przenieśli się na krakowskie ulice z dawnych lat, gdzie co chwila wybrzmiewały takie utwory jak: „Nie dokazuj” „Będziesz moją Panią” Świecie nasz” czy choćby tytułowa piosenka „Ocalić od zapomnienia”. To jedyne, tego typu wydarzenie w POLSCE! Przybywajcie do nas tłumnie bo naprawdę warto – dodaje Mirosław Kowalik.

Wystąpią:

Malwina Rabenda; Skrzypce & wokal

Krzysztof Pachołek: wokal

Michał Hadasik: fortepian

Tomasz Burzyński: instrumenty perkusyjne

Tomasz Wilczyński: kontrabas

Bilety: 79 zł (normalne – od 7 rzędu do końca i balkon), 89 zł (bilety VIP od 3-6 rzędu + pocztówka od artystów), 99 zł (bilety super VIP: 1-2 rząd + welcome drink + upominek od artystów). Bilety można kupić w: aplikacji i na stronie Going, sklepach EMPiK, biurze Teatru Zdrojowego im. H. Wieniawskiego ( od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00), Domu Zdrojowym (ul. Kolejowa 14 – recepcja), Bohema Caffe (park Zdrojowy).

(MZ)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty