https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Jest wsparcie, będzie rozbudowa

– P11 Group z Jarocina z decyzją o wsparciu na powiększenie zakładu! – informuje Departament Sprzedaży i Rozwoju Biznesu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

– Gratulujemy Panu Arturowi, którego firma tworzy powierzchnie reklamowe w każdym formacie, stoiska sklepowe i targowe, a także aranżuje wnętrza sklepów. Efekty ich pracy można zobaczyć między innymi w salonach Media Expert w całej Polsce. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne duże i widowiskowe projekty – podkreśla Wiceprezes Zarządu WSSE „INVEST-PARK” Waldemar Brykalski, który przekazał decyzję o wsparciu tej inwestycji.

. – Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych otrzymaniem decyzji o wsparciu inwestycji, w ramach rządowego programu Polska Strefa Inwestycji, zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej: https://invest-park.com.pl/pomoc-publiczna/ i do kontaktu z ekspertami z Departamentu Sprzedaży i Rozwoju Biznesu pod numerem telefonu +48 74 664 91 54 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: drb@invest-park.com.pl. Dołącz do najlepszej strefy dla twojego biznesu, bo razem możemy więcej – mówi Piotr Wojtyczka, Prezes Zarządu WSSE „INVEST-PARK”.

(JM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty