https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Eksperci pomagają przedsiębiorcom

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” udziela wsparcia przedsiębiorcom w prowadzeniu działalności. Jednym ze stałych elementów są spotkania i szkolenia z espartami z różnych dziedzin.

– Ekspertki Antal Polska wzięły udział w kolejnym wydarzeniu zorganizowanym przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „INVEST-PARK”! Gratulujemy Agnieszce Winiarz, Katarzynie Sławińskiej, Alicji Sołtys świetnej prelekcji „Pracownik na wiele lat. Skuteczne strategie i praktyczne sposoby”. Podczas inspirującego spotkania nasze ekspertki poruszyły wiele ważnych tematów, które z pewnością pomogą wielu osobom w stworzeniu metod motywowania, angażowania i zatrzymania talentów w organizacji – informuje Antal Polska.

– Spotkaniom z ekspertkami z Antal Polska towarzyszy zawsze sympatyczna atmosfera, a ta udziela się wszystkim uczestnikom strefowych szkoleń i warsztatów. W tym roku udało nam się spotkać 3 razy, by inwestorzy w strefie poznali realia: relokacji pracowników i aut służbowych; wymiaru społecznego w raportowaniu #ESG oraz utrzymania długotrwałych relacji z najlepszymi pracownikami. Każde ze spotkań dostarczyło masę przydatnej wiedzy, a wyciągając z nich wnioski, wyrażamy nadzieję, że nasze partnerstwo będzie się rozwijało, a przyszły rok przyniesie jeszcze więcej okazji do wymiany wiedzy i doświadczeń – zapewniają przedstawiciele kierownictwa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

(JM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty