https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspiera kolejne firmy

24 listopada 2023 r. decyzje o wsparciu otrzymały 2 firmy, z którymi prawie każdy z nas ma do czynienia na co dzień. Może nawet trafiliście na nie w jednym sklepie!

Jeśli jesz pieczywo, to bardzo możliwe, że drożdże lub dodatki piekarskie do niego powstały w Lesaffre Polska S.A. Ich produkty spotkasz także, jeśli lubisz orzeźwić się craftowym piwem lub swoje rośliny podlać naturalnym nawozem!

Podczas zakupów ściągasz produkt z tekturowego standu? A może przeszukujesz kartony owoców i warzyw w poszukiwaniu tych najświeższych? Bardzo możliwe, że takie opakowania wyprodukował Kraft-Box.

Produkcja drożdży w Wołczynie w w województwie opolskim rozpoczęła się pod koniec XIX wieku i te tradycje są podtrzymywane do dziś. Od 1999 roku zakład należy do francuskiej Grupy Lesaffre i obecnie jest krajowym liderem swojej branży. Wsparcie inwestycji pozwoli na zwiększenie produkcji i skali prowadzonych przedsięwzięć, by ugruntować swoją pozycję na rynku.

W Kowalewie w województwie wielkopolskim od ponad 20 lat powstają opakowania z największą dbałością o jakość i zachowanie najwyższych standardów ochrony środowiska. Eksperci z Kraft-Box przekonują, że to już czas pożegnać plastikowe pojemniki, a najlepszym dowodem jest fakt, że udzielone przez nas wsparcie inwestycji ma na celu zwiększenie zdolności produkcyjnych obecnego zakładu.

– Gratulujemy obu spółkom dotychczasowych osiągnięć oraz ambicji, by wciąż rosnąć. Witamy w gronie inwestorów Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”, gdzie dokładamy wszelkich starań, by nieustannie rozwijać otoczenie sprzyjające biznesowi – podkreśla Piotr Wojtyczka, Prezes Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. – Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych otrzymaniem decyzji o wsparciu inwestycji, w ramach rządowego programu Polska Strefa Inwestycji, zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej: https://invest-park.com.pl/pomoc-publiczna/ i do kontaktu z ekspertami z Departamentu Sprzedaży i Rozwoju Biznesu pod numerem telefonu +48 74 664 91 54 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: drb@invest-park.com.pl. Dołącz do najlepszej strefy dla twojego biznesu, bo razem możemy więcej – dodaje Piotr Wojtyczka.

(JM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty