https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Ambasador gra i śpiewa, czyli Zaawansowany Zespół Niespokojnych Nóg w Wałbrzychu

Dziennikarz i Ambasador Wałbrzycha: Wojciech Tumidalski – to jeden z muzyków Zaawansowanego Zespołu Niespokojnych Nóg. Muzycy pojawią się w Sztygarówce w Starej Kopalni już w piątek o godzinie 20.00. Wstęp na koncert za symboliczną złotówkę. Nie zabraknie klasyki rock and rolla oraz autorskich piosenek grupy!

Muzycy grają wspólnie od ośmiu lat. Założyli zespół, by pomagać koledze, który miał wypadek i do dziś potrzebuje rehabilitacji. Grupa ma na swoim koncie album „Pani Demia”. Pieniądze z jego sprzedaży pomagają w rehabilitacji Mariusza Wachowicza. Płytę będzie można kupić w czasie piątkowego koncertu.

Wojciech Tumidalski jest dziennikarzem, komentatorem prawnym i od czterech lat Ambasadorem Wałbrzycha. To także absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu. W ZZNN gra na gitarze i śpiewa. Warto dodać, że większość muzyków z zespołu to także dziennikarze.

– Zapowiada się wyjątkowy wieczór, a to też świetna okazja by zobaczyć Ambasadora Wałbrzycha w nieco innej, mniej poważnej roli niż dziennikarz, czy komentator prawny – mówi Marta Wróbel ze Starej Kopalni.

Koncert rozpocznie się w piątek o godzinie 20.00 w Sztygarówce na terenie Starej Kopalni. Bilety za symboliczną złotówkę dostępne są pod adresem www.biletyonline.starakopalnia.pl.

(TC)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty