https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Bezpłatne szkolenia

Inwestorzy w WSSE „INVEST-PARK” bez wysiłku podnoszą kwalifikacje swoich pracowników. Wszystkie szkolenia mają za darmo w ramach członkowstwa w strefie!

W minionym tygodniu w siedzibie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”gościło ponad 60 osób z 20 firm należących do WSSE, a specjaliści z Lean Management Consulting Group w angażujący i ciekawy sposób przedstawili metody usprawniania procesów biznesowych i identyfikacji marnotrawstwa.

– Dziękujemy Michałowi Pawlaczek i Agnieszce Piaseckiej-Głuszak za podzielenie się ogromem praktycznej wiedzy, która na pewno przełoży się na lepsze zarządzanie wieloma obszarami w spółkach inwestorów i samej strefy. Organizatorzy cyklu spotkań #StrefaWarsztatów z naszego Departamentu Obsługi Inwestora także wzięli udział w tej odsłonie na temat: „Dobra organizacja miejsca pracy, dzięki wdrożeniu 5 kroków – warsztaty o metodzie 5S”. Staramy się być jak najlepszymi partnerami w biznesie i budować trwałe relacje na wielu płaszczyznach. Doceniła to Prezes Zarządu LMCG Ilona Nowicka, wręczając Piotrowi Cichoniowi i Annie Mazurkiewicz – Wicedyrektor Departamentu Obsługi Inwestora, oficjalne podziękowania za udaną dotychczasową współpracę. Jesteśmy wdzięczni i pewni, że czeka nas jeszcze wiele owocnych spotkań. Kolejnych chętnych zapraszamy do kontaktu z Departamentem Obsługi Inwestora pod numerem telefonu 74 664 91 54 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: doi@invest-park.com.pl – zachęcają przedstawiciele WSSE „INVEST-PARK”.

(JM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty