https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Victoria dla Antosia

MKS Victoria Świebodzice zaprasza na mecz I ligi piłkarek ręcznych. 4 listopada 2023 r. o godz. 16.00 w hali OSiR Świebodzice, Victoria będzie podejmowała beniaminka Grunwald Ruda Śląska.

– Czekamy na Was! Przyjdźcie głośno kibicować naszej drużynie i pomóc Antosiowi – mówią działacze MKS Victoria Świebodzice. – Z pewnością znacie historie Antosia Sobeckiego, trzyletniego Świebodziczanina, który cały czas walczy z chorobą serduszka. Dołączamy do zbiórki pieniędzy wraz z Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Świebodzicach. Podczas meczu sprzedawane będą słodkości, ciasta, babeczki przygotowane przez nasze zawodniczki i ich mamy. W naszym kąciku słodkości znajdzie sie również kawa, herba i tosty. Cały dochód ze sprzedaży wpadnie do puszki, z którą uczennice naszego liceum będą obecne w hali.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty