https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Koncert charytatywny dla Antosia

– Zapraszamy na koncert charytatywny dla Antosia. Większość z Was zna historię Antoniego Sobeckiego ze Świebodzic, ponieważ byliście z nami rok temu, kiedy trzeba było go ratować. Wtedy się udało, ale problemy z jego chorym sercem niestety wróciły i znowu trzeba pomóc – mówi Michał Wojtuchów ze Stowarzyszenia Górska Roma, które organizuje koncert 29 października o godz. 15.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury – Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy.

Antoś Sobecki to trzyletni, dzielny chłopiec, który urodził się z połową serca i walczy o życie ze wszystkich sił.

– Mechaniczna zastawka serduszka, którą wszczepiono podczas operacji w Genewie, musi jak najszybciej zostać zmieniona na biologiczną, ponieważ organizm Antosia jej nie akceptuje!  – alarmują rodzice chłopca, którzy od ponad miesiąca czuwają przy łóżku walczącego o życie synka w szwajcarskim szpitalu. – Jedno jest pewne: nasz synek musi przejść kolejną operację ratującą życie. W tej chwili wyczerpaliśmy wszystkie środki, a wiemy, że po operacji Antoś znów trafi na OIOM! Uruchamiamy zbiórkę, by zapłacić ogromną kwotę za leczenie, które lekarze musieli rozpocząć w wyniku komplikacji. Jesteśmy przerażeni, bo małe serce wciąż nie bije prawidłowo. Błagamy o pomoc, bo bez Was to się nie uda. Błagamy, bo wiemy, że z Waszą pomocą Antoś przezwycięży trudności i tym razem. Kochamy go bezgranicznie i bezwarunkowo. Nigdy się nie poddamy i będziemy walczyć o niego do ostatniego oddechu. Nigdy nie przestaniemy wierzyć, że przyjdzie dla nas czas spokoju. Kochani, pomóżcie nam walczyć o życie naszego synka.

Na stronie https://www.siepomaga.pl/antos-serduszko prowadzona jest zbiórka pieniędzy, a mieszkańcy Aglomeracji Wałbrzyskiej znów ruszają na pomoc Antkowi.

– Zapraszamy serdecznie na koncert charytatywny do Głuszycy. Zabierzcie dzieci na karaoke, zaproście też znajomych. 29 października o godz. 15.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury – Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy wystąpią: Polanickie Rusałki, Póki co, Joanna Surma, Kapela Bożków, DJ Endrju, Alan Poma – Wojtuchów i Górska Roma. Pobawmy się przy muzyce dobrych zespołów i wspólnie zróbmy coś dobrego. Wpłaćmy datek, dokończmy dzieło i razem uratujmy życie Antkowi – apeluje Michał Wojtuchów.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty