https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

WSSE „INVEST-PARK” wspiera region

Lokalny patriotyzm jest częścią naszej tożsamości, a społeczność jest w jej centrum. To właśnie mieszkańcy okolic Wałbrzycha, Dzierżoniowa, Kłodzka i Nowej Rudy pracowali na pierwszych terenach strefy i swoim zaangażowaniem stworzyli podwaliny pod kolejne etapy rozwoju i setki kolejnych inwestycji w regionie. Dlatego w Wałbrzychu spotkaliśmy się z ponad setką osób z aż 50 podmiotów i instytucji, które są beneficjentami programu sponsoringowego i darowizn WSSE „INVEST-PARK” z obszaru subregionu wałbrzyskiego, a które także wpisują się w ideę wspierania lokalnej społeczności.

Symboliczne czeki wręczali beneficjentom: Prezes Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” Piotr Wojtyczka, Wiceminister Klimatu i Środowiska Ireneusz Zyska oraz Renata Wierzbicka – Prezes Zarządu Hospicjum w Wałbrzychu i świeżo powołana członkini Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego WSSE „INVEST-PARK”.

– To spotkanie było przede wszystkim okazją do nawiązania bliższych relacji i zacieśniania współpracy między różnymi organizacjami pożytku publicznego. Dziękujemy za przybycie i za sprawianie, że nasz region staje lepszym miejscem, atrakcyjnym dla jego mieszkańców – podkreślają organizatorzy spotkania.

(JM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty