https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Siatkarskie derby

Zapraszamy na mecz czwartej kolejki siatkarskiej II ligi mężczyzn, w której wałbrzyski Chełmiec podejmie rywala zza miedzy – Bielawiankę Bielawa.

– W poprzednim sezonie mecze obu drużyn rozstrzygały się dopiero w tie breaku, za każdym razem triumfowali goście – w Wałbrzychu triumfowała po raz pierwszy w historii Bielawianka, natomiast w Bielawie lepsi okazali się siatkarze Chełmca. Wałbrzyszanie w sobotę wystąpią po raz trzeci w tym sezonie przed własną publicznością. Po porażce na własnym parkiecie 1:3 (22:25, 25:17, 19:25, 22:25) w poprzedniej kolejce z liderem 3 grupy II ligi – WKS Wieluń, nastroje podopiecznych Łukasza Jurkojcia są z pewnością podrażnione, a najlepszą okazją do poprawy sytuacji w tabeli będzie zwycięstwo w derbach. Czy tak się stanie? Tego dowiemy się w najbliższą sobotę 21 października o godz. 18:00. Zapraszamy kibiców do Hali Wałbrzyskich Mistrzów przy ul. Wysockiego 11a. Wstęp jest bezpłatny – zachęca Fabian Kurzawiński, Wiceprezes Zarządu KPS Chełmiec Wałbrzych.

Miniona sobota nie była udana także dla siatkarek MKS Chełmiec Wałbrzych. Na inaugurację rozgrywek II ligi, w Hali Wałbrzyskich Mistrzów podopieczne trenera Marka Olczyka uległy Silesii Częstochowa 2:3 (25:23, 28:30, 25:21, 23:25, 12:15). W drugiej kolejce zmagań w 3 grupie II ligi wałbrzyszanki zagrają z Sari w Żorach.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty