https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Drogi w przebudowie

Trwają intensywne prace na drogach w Gminie Marciszów. – W ten sposób poprawiamy bezpieczeństwo i komfort życia w naszej gminie – mówi Wójt Gminy Marciszów Wiesław Cepielik.

Zakończyła się przebudowa gminnej drogi w Marciszowie, prowadzona pomiędzy budynkami nr 20-22. Koszt inwestycji wyniósł 186 000 zł, a prace objęły: korytowanie, utwardzanie, położenie krawężników i ułożenie kostki betonowej na odcinku 100 metrów bieżących i szerokości 3,5 metra. Zadanie w całości zostało sfinansowane ze środków budżetu gminy.

Tymczasem rozpoczęła się przebudowa kolejnej drogi w miejscowości Marciszów. Tym razem przebudowana zostaje droga nr 114480D przy ul. Głównej, okolice budynków 118 i 120.

 – Cieszę się bardzo, że sukcesywnie modernizujemy i polepszamy stan naszej gminnej infrastruktury drogowej, a mieszkańcy kolejnych obszarów odetchną z ulgą. To oczywiście nie koniec, w tym roku mamy w planie jeszcze inne inwestycje, nie tylko w Marciszowie, ale także w innych sołectwach, o czym będę informował na bieżąco – zapowiada wójt Wiesław Cepielik.

(AŁ, fot. RelacjeRegionalne.pl)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty