https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Black Diamonds Festiwal w Starej Kopalni w Wałbrzychu

Stara Kopalnia w Wałbrzychu w dniach 8-10 września 2023 r. będzie areną jednej z największych imprez muzyczno – samochodowych w tej części kraju: Black Diamonds Festiwal.

Niemal 5 ha terenu zamieni się w wielką wystawę samochodów w industrialnym kopalnianym klimacie. To oryginalne połączenie sprawia, że zgłoszenia na festiwal, aby móc zaprezentować swój samochód, pojawiają się z każdego zakątka kraju. W najbliższy weekend na terenie kopalni pojawi się kilkaset  pojazdów, które będzie można obejrzeć z bliska. Wśród nich będą tak uznane marki jak: Bentley, Rolls-Royse, Ferrari, czy Lamborghini. Wśród atrakcji tego wydarzenia są muzyczne występy najlepszych DJ-ów muzyki klubowej w Polsce, m.in.: DJ Hubertuse, Skytech, DJ Kuba & DJ Neitan, Neevald, Miqro, czy Si Us Plau. Relaks od mocy koni mechanicznych i emocji muzycznych zapewni zielona strefa chilloutu i foodtracków, a dodatkową atrakcją będzie strefa simracing, gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich sił w profesjonalnych symulatorach wyścigowych. Nowością w tym roku będzie możliwość przelotu nad kopalnią helikopterem. W ramach biletu na festiwal dostępni będą również profesjonalni przewodnicy – byli górnicy, którzy oprowadzą po trasie turystycznej i sprowadzą do kopalnianych podziemi. Organizatorzy na festiwal zapraszają do siebie również z dziećmi. Działać będzie specjalna strefa z animacjami i zajęcia dla najmłodszych, gdzie animatorzy przygotują moc atrakcji. Zabawki, gry i zajęcia będą przygotowane w osobno wydzielonej strefie pod dachem, a dzieci trafią w ręce doświadczonych opiekunów.

Początek festiwalu i otwarcie bram dla zwiedzających w piątek o godz. 12.00, pierwsze Djskie występy w strefie plenerowej po godz. 15.30, a po 23.00 rozpocznie się After Party w klubie strefy VIP, gdzie pojawią się największe gwiazdy tegorocznej edycji festiwalu. Zakończenie festiwalu w niedzielę o godzinie 18.00. Bilety na Black Diamonds Festiwal wciąż są dostępne na stronie eventim.pl. (bilety nie będą dostępne przy bramach wydarzenia).

(TC)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty