https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

OKiS zaprasza: Summer Guitar Festival 2023

Summer Guitar Festival odbywa się w malowniczym kompleksie pałacowym w Krzyżowej koło Świdnicy na Dolnym Śląsku, nieprzerwanie od 2001 r. Pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym wydarzenia jest znakomity gitarzysta i wykładowca Akademii Muzycznej w Bydgoszczy – prof. Krzysztof Pełech. Tegoroczna 23. edycja festiwalu odbędzie się w dniach 6-13 sierpnia 2023 r.

Summer Guitar Festivalobejmuje zajęcia indywidualne i grupowe, konkursy gitarowe, koncerty, wykłady oraz prezentacje instrumentów, adresowane do wszystkich miłośników gry na gitarze – od amatorów po profesjonalnych, doświadczonych już muzyków. Co roku do prowadzenia zajęć i wykładów zapraszani są uznani muzycy z Polski i zagranicy, reprezentujący różne style muzyczne oraz różne ośrodki dydaktyczne. W tym roku wykładowcami kursu będą: Magdalena Czwojda (Polska), Vladislav Bláha (Czechy), Marcin Chiliński (Polska), Jan Depreter (Belgia), Jarosław Dzień (Polska), Thomas Fellow (Niemcy), Robert Horna (Poland), Rainer Maria Nero (Polska), Marek Pasieczny (Polska, Wielka Brytania), Krzysztof Pełech (Polska).

Festiwal to idealne miejsce zarówno dla uczniów i studentów chcących doskonalić swoje gitarowe umiejętności, jak również dla tych, którzy chcieliby uczestniczyć w koncertach i wykładach jako obserwatorzy. Cechą szczególną tych cieszących się dużą popularnością kursów jest ich swobodny charakter oraz przyjazna atmosfera. Organizatorzy Summer Guitar Festival, Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego oraz Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu, zapewniają wszystkim uczestnikom nie tylko bogaty program kulturalny, lecz również bezpieczne i komfortowe warunki pobytu podczas kursu.

Oficjalna strona Festiwalu oraz Formularz Zgłoszenia: www.guitarfestival.okis.pl

Organizator: guitarfestival@okis.pl

Dyrektor artystyczny Krzysztof Pełech: gitara@post.pl

Telefon: +(48) 71 344 28 64 w. 216 lub 212

(JP)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty