https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kino dla dzieci

14 lipca o godz. 19.45 w Olszynach rozpocznie się projekcja filmu „Jak wytresować smoka” w ramach projektu „Witajcie w naszej bajcekino letnie dla dzieci na wsi”. A w Lubawce trwa ,,KiNOCKA”, czyli cykl warsztatów filmów animowanych.

– Kolejne projekcje w Olszynachzostały zaplanowane na: 21 lipca – „Mój brat niedźwiedź”, 4 sierpnia  – „Coco” oraz 17 sierpnia – „Potwory i spółka”. Realizacja projektu zakłada  nie tylko cztery seanse kinowe dla dzieci, ale także inne aktywności: warsztaty bajkowe „jaśki” – ręcznie malowane przez dzieci poszewki na poduszki oraz obserwację nieba w ramach sierpniowych nocy spadający gwiazd – wylicza Anna Kowalska z Grupy Nieformalnej „Pomaluj mój świat” z Olszyn.

Projekt „Witajcie w naszej bajce – kino letnie dla dzieci na wsi” realizowany jest przez Grupę Nieformalną „Pomaluj mój świat” z Olszyn w ramach konkursu „Mikro Inicjatywy na Dolnym Śląsku” organizowanego przez Stowarzyszenie Odra-Niemen ze środków programu NOWEFIO, przekazanych przez Narodowy Instytut Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Kwota dofinansowania wynosi 8 200 zł.

KiNOCKA w Lubawce

-,,KiNOCKA”, czyli cykl warsztatów filmów animowanych, to nasza nowa, niebanalna propozycja zarówno dla tych, którzy znają znaczenie słów ”old school”, jak i młodych pokoleń, które bez wątpienia, mają się na czym wzorować! W okresie letnim spotkamy się 4 razy. Bohaterem pierwszego spotkania był uwielbiany przez wszystkich Koziołek Matołek. Było klimatyczne i kameralne – dziękujemy za obecność i wytrwałość! Na kolejne zapraszamy 20 lipca, a o tym kto zostanie bohaterem, a może bohaterką kolejnego spotkania, poinformujemy wkrótce na Facebooku – zapowiadają pracownicy Domu Kultury w Lubawce.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty