https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Motka Fesler zaśpiewa w Boguszowie-Gorcach

Na scenie Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Boguszowie – Gorcach wystąpi Motka Fesler. Bezpłatny koncert utalentowanej wokalistki rozpocznie się 1 lipca 2023 r. o godz. 18.00.

Motka Fesler, (właśc. Joanna Fesler) jest wokalistką, autorką tekstów i muzyki. Do tej pory nagrała 8 singli, których producentem jest Paweł Marciniak. Jej najnowsze single: „Nie mów nic” i „Patrz na Miasto” dostępne są już na youtube. Piosenka „Nie mów nic” zajęła 1 miejsce w audycji „Będzie głośno” w Programie Czwartym Polskiego Radia oraz 1 miejsce na liście przebojów Radia Sudety. W swoim dorobku ma także 4 kolędy na płycie „Betlejem w Szczawnie – Zdroju”, a także piosenkę z okazji 800-lecia Szczawna – Zdroju .Utalentowana piosenkarka zaśpiewała w duecie z Markiem Piekarczykiem podczas koncertu w Jedlinie-Zdroju, z Krzysztofem Zalewskim podczas koncertu MTV Unplugged w wałbrzyskiej hali Aqua – Zdrój, z Januszem Radkiem oraz Ragnarem Olaffsonem. Współprowadziła finał 41 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we wrocławskim Teatrze Capitol, poza tym – jako lektorka – nagrywa bajki. Decyzją jury w składzie: Anna Dymna, Ernest Bryll i Adam Nowak została laureatką głównej nagrody w konkursie na tekst piosenki dziecięcej. Zdobyła także główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Maraton Piosenki Osobistej” w Świeciu (koncert w całości można zobaczyć na stronie Motki Fesler na Facebooku. Ponadto reżyserowała autorskie musicale (tworzyła scenariusze i choreografie), a jeden z nich zdobył wyróżnienie na Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Amatorskich w Łodzi. Artystka i jej autorskie kompozycje gościły między innymi w Teleexpressie, a także na antenie Radia Wrocław, Programu 1 Polskiego Radia czy Radia Wnet.

Kolejną okazją do wysłuchania piosenek Motki Fesler będzie festiwal Rock Fest w Szczawnie – Zdroju. 29.07.2023 r. na Słonecznej Polanie wystąpią: Riverside, Collage, Tides From Nebula, Jakub Zytecki oraz Moonrise. Bilety można kupować przez stronę https://www.ticketmaster.pl/event/28415.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty